Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovódai családlátógatás?

Ovódai családlátógatás?

Figyelt kérdés
Kifognak majd jönni család látogatóba.Sajnos csak egy szobank van.Ott lakunk hárman.Szerintetek az nagy probléma hogy a kislányunk velünk alszik?Egy nagy franria ágyunk van.Kislánynak nincs ágya mert sohasem aludt benne.Így levittük a pincébe,hogy ne foglalja a helyet.szerintetek szólni fognak?Köszönöm

#Ovodai családlátógatás
2014. aug. 28. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem, mondjuk szerintem jobb le átszoktatni,nem még esélyt sem adva levinni a pincébe.
2014. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Dehogy fognak. Nincs ezzel semmi gond.
2014. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Végűlis aranyosak az ovónénik.Remélem nem lesz baj.
2014. aug. 28. 15:40
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
mi 4-en lakunk egy 1,5 szobásban.Én is gondolkoztam,hogy szólni fognak-e:) de szerintem nem...nálunk a félszobában alszanak a gyerekek,a nagyszoba a nappali,ott van az összecsukhatós ágyunk és az étkező is.
2014. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem is kérdeznek rá, lehet, hogy elgondolkodnak, hol alszik a kislány. Ha aggódsz ezen, vigyétek fel az ágyát:)
2014. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nálunk bölcsis családlátogatás lesz, de azt mondták, hogy megnézik hol alszik (kiságy vagy rendes ágy), meg hogy hogy viselkedik itthon, stb... Szóval nálunk nézik majd hol alszik.. :/ Szerintem nálatok is rákérdeznek majd! Amúgy szerintem is lassan átszoktathatnátok saját kis ágyikóba, hátha élvezné már. :)
2014. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
A gyerekszobára tuti kiváncsiak lesznek, hozzánk holnap jönnek és azt mondta az óvónő még anno a szülőin, hogy a gyerekszobában akar leülni, megnézni milyen közegben játszik a gyerek. Na, nálunk sincs még teljesen kész, mert tetőteret újítunk fel, a gyerekeim az én régi gyerekszobámban alszanak, van egy helyiség, ami játszószoba, ennyi. De engem nem zavar, nem lehet mindenki tökéletes és tele pénzzel. Ne rágódj rajta, az a lényeg, hogy tisztaság legyen és a gyereknek pár játékát tedd ki, hogy meg tudja mutatni az óvónőknek.
2014. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Holnap hozzank is jonnek, itt is csak a gyerekszoba lesz az erdekes :)

Szerintem is arra az idore vigyetek fel a kisagyat & kesz :)

2014. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Mi is egy szobában lakunk,ráadásul múlt héten eltört az ágyunk,bár a lányomnak van saját ágya,de mi most matracon alszunk,mrtt 3-4 hét mire az új ágy megjön.nagyon félek én is hogy mit szólnak.....
2014. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

ne féljetek már, ez akkora hülyeség!

a családlátogatás arról szól, hogy megnézzék, otthon hogyan viselkedik, hogy él a kis környezetében, milyen játékai vannak-ezekből azért lehet sejteni mi érdekli, stb...

nem azért mennek, hogy elvegyék a gyereketeket :D


ha nektek így jó, hogy egy ágyban alszotok, akkor vállaljátok fel ezt. ha meg ciki szerinted, akkor meg változtatni kéne, nem letagadni! abba nem fognak belekötni, hogy miért alszotok együtt, max néz nagyot mert nem megszokott (bár ezt is kétlem, egy óvónő azért ritkán lepődik meg ilyenen).

viszont az, hogy felhozzátok az ágyat, óvónő megkérdezi a gyerekedtől, hogy na, ez a te ágyad?

erre a 3 éved rávágja, hogy "neeem, ezt ma hozta anya, este el is viszi, én velük alszom!"

na az már tényleg égő lenne :)

2014. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!