Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Diósdi anyukák! Milyen az...

Diósdi anyukák! Milyen az élet Diósdon kisgyerekekkel? Milyenek a játszóterek, óvoda, iskola? Elégedettek vagytok az egészségügyi ellátással stb?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre,mert szeretnénk oda költözni,de már egy költözésnél rosszul jártunk,most jól körbe akarom a témát járni. Minden véleménynek örülök.
2014. okt. 27. 13:24
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mennyire aktuális még a kérdés, de azért írok :)


Én nem vagyok anyuka, viszont itt élek/növök fel :D

Az iskolát én nem erőltetném, tényleg nagyin rossz én oda jártam, most annyira nem részletezném, de a diákok valami borzalmasak voltak, és mindennap történt valami... Helyette viszont van még suli pl. Érden is... Aztán az óvoda jó volt, szerintem. Játszótér van bőven. Van rendelő is, de Érden ott az SZTK.

Én nagyon szeretem ezt a helyet, közel van Budapesthez is, könnyű bejárni oda. Meg szoktak lenni rendezvények pl. Tavaszköszöntő vagy Szent Gellért hét...

15/L :)

2015. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!