Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 15. kerületi óvodákról mondaná...

15. kerületi óvodákról mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni: 15.kerületi óvodákról szeretnék tapasztalatokat, véleményeket, információkat kérni. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jan. 12. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Bocskai óvodàt ne!!
2015. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Az én lányom szeptemberben kezdett a Régi Fóti úti oviba. Nagyon családias, három csoport van. Ide rettentően nehéz bekerülni. Azaz inkább azt mondom, hogy lehetetlen, ha nincs protekciód vagy nem önkormányzatban dolgozol.

Ebbe az oviba egyébként Fót, Dunakeszi és más kerületből is járnak gyerekek.


Mi területileg a Szövőgyár u-i oviba tartozunk, hiába van a házunkkal szemben a R.F.-i úti ovi. Azaz a zebrán kell átmennünk és ennyi.

A szövőgyári se rossz, bár ott 2 csoport óvónőitől kell "félteni" a gyerekeket. Már nem emlékszem melyik az a kettő, mivel 100%-ig tudtam, hogy az én gyerekem nem oda fog járni, hiába ott volt a beiratkozás a R.F-i úti oviba is.

A Szövőgyári ovi a fő ovi, alá tartozik két ovi (R.F.úi úti és a Vácrátót téri). Utóbbiról semmi tapasztalom nincs, mert az nálunk szintén szóba se jöhetett.

Mind a három oviban összevont csoportok vannak. Én ettől nagyon rettegtem, de most már, így fél év elteltével szerintem nagyon is jó. Persze van negatív és pozitív oldala is, de ez egy normál csoportban is meglenne.

A Szövőben választhatsz csoportot, a R. F.-i oviba nem.


A válassz ki pár ovit és nézzétek meg, hogy melyik tetszik a gyerkőcödnek.


Amelyiket még dicsérik (ismerőseink):

- Mozdonyvezető Óvoda

- Molnár Viktor óvoda


A Bocskait jól mondják .. felejtsd el. Legalábbis tele van cigánnyal. Nálam pl. ez is szempont volt. Lehet elítélni, de a bölcsődével nagyon megjártuk. Állandóan elloptak mindent, undorítóak voltak, igénytelenek és inkább át is írattam másik bölcsibe a lányom.


Az iskolát is úgy választom meg, hogy lehetőleg egy se legyen!

2015. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!
2015. febr. 2. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátnőm most hozta el a Mozdonyvezető utcaiból a kisfiát, mert tarthatatlan állapotok vannak. A dolgozók folyamatosan cserélik egymást, éven belül mondjuk 4-5*, mert van egy kiállhatatlan dolgozó, aki elmar maga mellől mindenkit, a vezető meg asszisztál neki/elnézi.

Sajnos nagyon sokan vannak a csoportokban, sok a kevésbé szocializált, nevelési/viselkedési gondokkal küszködő "kisebbségi" jellegű gyermek (és nem a származása a lényeges, hanem a viselkedés, stílus!)

2015. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!