Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodában ha van gyerek, aki...

Óvodában ha van gyerek, aki csúfolódik a többiekkel mit tennétek?

Figyelt kérdés
Köztük az enyémmel is... Igaz, hogy a gyerekem lerendezte (mivel kapott egyet a csúfolódó) de így meg nem jó a lerendezési forma.
2015. jan. 20. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Óvónővel beszélnék, illetve ha megvan a szülőnek az email címe, akkor írnék neki, hogy ez a probléma. Nekem már sikerült így tisztáznom félreértést az oviban, amikor a kislányomat egy másik kislány folyton kizárta a játékból azzal, hogy ő most nem játszhat. A kislány anyukája nem is tudta, hogy ez megy, mert az óvónők nem szóltak neki (sőt, állítólag észre sem vették, hogy ilyen jellegű probléma van a csoportban).
2015. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
AZ én kislányomat a fiúk szokták csúfolni, hogy kicsi. Én annyit mondtam neki, hogy ne foglalkozzon velük biztos tetszik nekik. De aztán egyre jobban zavarta, én meg mondtam, hogy ha csúfolják, mondja meg, hogy jóból csak kicsit adnak. Azóta mindig ezt válaszolja a csúfolásra. :)Viszont azt vettem észre, hogy egyre kevésbé érdekli. Azt nem tudom az óvónénik beleszóltak-e ebbe, én még nem láttam szükségességét, hogy szóljak.
2015. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!