Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A 12. kerületi óvodák közül...

A 12. kerületi óvodák közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Még ugyan odébb van, de elmesélnétek a tapasztalataitokat? Mi a Mackósba tartoznánk, de annak 2010-ben rossz volt a kritikája. Változott valami?

2015. jan. 21. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Több oviban voltunk nyílt napon, szerintem mind "elég jó", attól függ, kinek mi a fontos.

A Mackós nagyon szimpi volt, tágas termek, nagy, zöld udvar, sószoba, nagy tornaterem, átgondoltnak tűnő pedagógiai program, fújták a gyerekeket kullancs ellen, kedves, mosolygós volt a takarító néni (tehát jól érezte magát). Igazából nem lehetett kideríteni, hogy a 2010-es helyzet igaz-e ma is vagy már nem. A vezető úgy tudom 1 év múlva nyugdíjba megy. Figyelni kell azonban, hogy van ott olyan pedagógus, aki az agykontrollon tanult relaxációs módszert alkalmazza a gyerekeknél is tornaórán, de gondolom meg lehet velük beszélni, hogyha a szülő ezt nem akarja...

Szerintem nincs olyan, hogy legjobb ovi. Vannak "elég jók" :), attól függ, ki mit szeretne. Van zöld ovi, montessoris ovi, kis udvar, nagy udvar, kis csoportlétszám, nagy csoportlétszám, kertészkedés, úszás,hagyományok, stb

Egy közös van bennük, a Normafa ovin kívül mindegyikben túljelentkezés van, mivel a Normafa ovi hiába gyönyörű, irtó messze van...

2016. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!