Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Normális ez egy evangélikus...

Normális ez egy evangélikus oviban?

Figyelt kérdés

Az óvodában ezt hallhatták a gyerekek és a durvább, hogy az óvónő kapcsolata be.

Ezt a klipet nézték:

https://www.youtube.com/watch?v=RbtPXFlZlHg

Ez a magyar szöveg:

https://www.youtube.com/watch?v=Nc5fTKhV8S0

Szerintem ez a szám nem teljesen 5-6 éveseknek való :(


2015. jan. 23. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Én óvónő vagyok, dolgoztam egyházi oviban is. Soha, még csak önkormányzati óvodában sem hallgattatnék ilyen zenét a gyerekekkel. Nem a szöveg, hanem a műfaj miatt. A kicsik idegrendszerének gyerekdal, népdal és komolyzene kell, nem ilyen tuc-tuc vacak. Kérdezz rá a pedagógusnál, hogy mi célja volt ezzel, illetve rendszeresen tervez-e ilyesmit hallgattatni a gyerekekkel? Én lépnék mindenképp a helyedben.é
2015. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát rendszeresen hallgatják az biztos mert az egyik picike mondta hogy, "mindig erre tombolnak". Nagyon ledöbbentem mert ilyen önkéntes voltam az oviba szóval ezek miatt többet nem nagyon tehetek.:( Az óvónő próbálta menteni magát hogy csak néha szokták. Miután látta az arcunkon a döbbenetet.
2015. jan. 23. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. A gyerekek nyilván nem értik még a szövegét, de a ritmusa jó, lehet rá táncolni, a népdalokra nem lehet.
2015. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó de konkrétan a videó klip is ment amiben hogy is mondjam a hölgyek eléggé riszálják magukat. És ezt több picurka nézte is.
2015. jan. 23. 14:29
 5/10 anonim ***** válasza:
mondjuk én azt sem értem, hogy hogyan nézik. Tv vagy számítógép megy bent? Eleve gáz az egész.
2015. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A csoportban van számítógép amit az óvónő kezel.
2015. jan. 23. 15:55
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez nem semmi..... Ez semmilyen oviban nem normális!
2015. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Én is szoktam hasonlókat hallgatni itthon a 2 évesemmel.

Sőt, azt kellene látnotok ahogy rázza a haját a kemény rock zenére :)))

Szereti a népdalokat is ha éneklek neki, de a rockra szuperül tud tombolni, az ilyen popzenére meg amit a kérdező is linkelt, jókat tud táncolni, ha hallja a rádióban.

2015. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
A népdalokra nem lehet táncolni? Hát, sajnállak...
2015. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én téged sajnállak kedves utolsó amiért ilyen korlátolt vagy.

Mindenre lehet táncolni, attól, hogy egy gyerek még csak 2-3-4-5 stb. éves, nem csak Halász Juditot és Már minálunk babámot kell hallgatni.

2015. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!