Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tehetek feljelentést az...

Tehetek feljelentést az ÁNTSZ-nél? Ti tennétek?

Figyelt kérdés
Január-óta a kisfiam és nem csak az enyém,kb 5 napot volt óviban.Elment 3 napra beteg lett hetekre,el ment 2 napra megint beteg lett.Sajnos van egy szülő aki betegen viszi a gyetekeit az óviba,de az óvonő elnézi.5-6 gyerek van az óviban sokszor.A munkahelyemet már elveszítettem.Szerintünk a játékokat nem fertőtlenítik.Már fordultam a polgármesterhez,de nincs változás.Tudom,h influenzás időszak van,de ez egy kicsit sok.Sajnos ez az egy ovi van a környéken.Ti bejelentenétek az ÁNTSZ hez?Vagy hova forduljak?
2015. márc. 17. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha most kezdtétek az ovit, akkor ez teljesen normális jelenség.
2015. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a legtöbb gyerek pont ugyanígy van. Közösségbe kerül és egy csomószor beteg lesz. ÁNTSZ mégis mit tesz ebben az esetben?
2015. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem most kezdte.2 éve jár.
2015. márc. 17. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehová nem tudsz fordulni.Be kell vennie a gyereket,ha nem lázasan viszik.Gondolom az óvónő sem jó kedvében veszi be.
2015. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 OlivO ***** válasza:
Az enyémek is kb. 5 éves kortól lettek ellenállóbbak, addig folyton betegeskedtek. Ki van írva nálunk, mikor NEM veszi be az ovi a gyereket: lázas, hány, hasmenése van, kiütéses, váladékozik a szeme. Ekkor nem kell bevenni, de máskor igen, ha egész évben taknyos, akkor is, ez van. Minden játékot nem fognak fertőtleníteni, pl. minden egyes db legót vagy fajátékot, plüssöt.
2015. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! ...ezt amit te leírtál,idén kb. minden második (ha nem mindegyik)szülő el tudja mondani. Szerintem ez a tél nagyon durva volt ebből a szempontból...a mi városunkban pl. rengeteg volt a tüdőgyulladásos is. A kisfiam is 1 hét ovi,1 hét itthon :( Már gyomorgörcsöm van,ha elköhinti magát :( De amíg nem búrában tartod a gyereket,addig bárhol összeszedheti,nem kell hozzá az ovi. Tudod,hány felnőtt ember jár lázasan,hulla betegen dolgozni? (csak ,hogy legyen munkahelye)Na azok is kimennek az utcára,a buszon rajta vannak...a boltban...mindenütt. A beteg gyereket viszik az orvoshoz,gyógyszertárba stb. Szélmalomharc szerintem :( Itt a tavasz,megerősödnek a gyerekek :) Itt a munkahelyek a bűnösek,hogy nem tudják,nem képesek tolerálni,ha a gyerek,vagy az alkalmazott véletlen beteg. :(
2015. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit.megfog erösödni agyál neki multivitamin kèszitmènyt ha nem beteg hogy megerösödjön mert vitamin hiány is okozhat hatja hogy beteg állandoan .
2015. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezt adom nekik [link] de a lényeg, hogy az immunerősítésre állj rá. Az se normális, ha egyből mindig mindent elkap.
2015. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!