Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Húsvéti köszönő vers lányoknak...

Húsvéti köszönő vers lányoknak? Tudnátok segíteni benne?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak már találtam locsoló verset az ovis húsvéti ünnepségre, de a lányomnak köszönő verset nem.Tudnátok segíteni benne?
2015. márc. 23. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Válaszvers lányoknak


Köszönöm, hogy köszöntöttél,

Rózsavízzel megöntöztél.

Én is köszöntelek Téged,

Tojás lesz a fizetséged.

Aki adta, ne feledd,

És a tojást el ne ejtsd!

2015. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ezzel csak az a baj, hogy mindenki csak ezt ismeri és szinte minden lány ezt fogja mondani.Így leültem és innen onnan elcsípve írtam egyet, szerintetek ez jó lesz?


Köszönöm, hogy gondoltál rám,

és illatos rózsavízzel meglocsoltál.

Itt van egy piros tojás és egy nyuszi,

Hadd adjak érte neked egy nagy puszit!

2015. márc. 25. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:
A második sorba az illatos nem kell, túl sok.
2015. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja,és a 3.4.sor is furcsa...
2015. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem rimelnek az utolsó sorok,túl sok szó van benne.
2015. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig az utolsó 2 sort pont nem én írtam, egy sms-ből loptam.Az óvó néniknek azért nagyon tetszett.A köszönöm, hogy köszöntöttél versikét pedig 20 lányból 15 azt mondta el.A lényeg, hogy mind a 2 gyerkőcöm büszkén állt ki mindenki elé és mondta el a megtanult versét.Azért köszönöm a válaszokat.
2015. márc. 26. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!