Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti beszólnátok a kisgyereknek,...

Ti beszólnátok a kisgyereknek, vagy annyiban hagynátok az egészet?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6,5 éves, nagycsoportos. Van a csoportjában egy kisebbségi kisfiú, aki nagyon agresszív, verekedős. Év elején többször megütötte a fiamat, akkor beszéltem az óvónővel, és kisfiammal is megbeszéltük, hogy elkerüli a gyereket.

2 hete újra kezdődött az egész, mintha rászállt volna a gyerekemre és a barátaira. Az egyik kisfiú ebédjébe beleköpött, a másikat megvert, a harmadikat fellökte. Anyukák beszéltek az óvónőkkel, akik tehetetlenek. Gyerek kezelhetetlen, apuka szintúgy, mind a ketten alacsony iq-val rendelkeznek.

Ma a kisfiamat verte meg. Őt sem kellett félteni, visszaadta. Most ott vagyok, hogy holnap reggel elkapom a gyereket és beolvasok neki, megfenyegetem, hogy felpofozom, esetleg feljelentem, ráhívom a rendőrséget

Dúl bennem az ideg, nem tudom mivel teszek jót a gyerekemnek.


2015. márc. 26. 21:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Azzal teszel a legjobbat, ha az óvónőre bízod a dolgot. Kérdezd meg, járnak-e nevelésibe.
2015. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Az óvónő nem tud vele mit kezdeni. Mondta, hogy legszívesebben jól megruházná, de nem teheti meg.

Nevelésibe voltak, beszámíthatónak minősítették, mehet normál iskolába.

2015. márc. 26. 21:17
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka? Ő milyen?
2015. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%

a kisgyerek ebben nő fel, ezt látja otthon, szerinte ez teljesen helyénvaló, ez a normális, tuti nem is érti mi bajotok vele. a tesóival is biztos verekszenek.

teljesen felesleges bármit is mondani az égadta világon neki, mert nem fog eljutni a tudatáig.

a szülőket meg ha nagyon reckíroztatják, abból is max annyi lenne, hogy megverik otthon a gyereket..


ők ilyen bunyós közeg, amolyan sittes farkastörvény szerint élnek, az erősebb marad életben..


ha bírja a gyerekem(megvédi magát, őt sem kell félteni), rá bíznám, ha nem, kivenném.

2015. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
ne a gyerekkel beszélj, hanem az óvoda vezetőjével...ha az óvónő már eddig nem tette meg....
2015. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Több szülő beszélt már az óvónőkkel, az óvodavezetővel, volt aki már a polgármesteri hivatalba ment valakihez ez ügyben.

Tehetetlenség van. Ki nem rakhatják, hatni pedig nem tudnak rá.

Anyuka elhagyta Őket, de van valami csaj, aki velük van, van kistesója is erről az ágról. Vele sem lehet beszélni, sík hülye.

2015. márc. 26. 21:28
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

hiába is lenne a beszéd, a méga szülők is ebben nőttek fel.

teljesen más nekik a norma, mint nekünk.


szerintem még akkor sem esik le nekik amikor már a bíró pirít rájuk, nemhogy egy családanya..

2015. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek, hogy feleslegesen fogom jártatni a számat.

De valami tennem kell a fiam védelmében!

2015. márc. 26. 21:34
 9/24 anonim ***** válasza:
36%

más felé kellene orientálni a kisfiút

megmutatni nekik pl valami labdás társasjátékot, vagy akármit ami leköti, összekovácsolja őket

ezt a gondozónak tanulnia kellett volna...vagy hasonlókat

2015. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
hasonló szituáció állt fenn itt is .semmit az égvilágon nem lehet tenni.nincs már sok hátra ,kibírod.a fiadnak meg mondd meg hogy védje meg magát !
2015. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!