Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » HOl talalok szep ovis cuccot?

HOl talalok szep ovis cuccot?

Figyelt kérdés
Nemsokara oviba megy a kislanyom. Tornacucc, -zsak, agynemuhuzat, poharka, ilyesmik kellenenek neki. Hol tudok szepeket vasarolni? Tornacuccot pl meg eletemben nem vettem gyereknek.
2015. ápr. 1. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neten. Ovis-és tornazsák, ágynemű általában nyáron szokott lenni mindegyik nagyobb Tesco-ba, Auchanba, Sparba.
2015. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

2., koszonom, ott is megnezem:) Tornacucc is szokott ott lenni?

Elso, jo poen volt, ment a piros kez:D

2015. ápr. 1. 15:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az ilyeneket az Auchanban vettük (szinte mindenből volt, ami kellett az ovihoz és jó áron), de múltkor a Dechatlonban is bőven volt tornacuccos választék (de itt inkább csak sportos holmik vannak, ugye pl. ágynemű nem).
2015. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaaaj 4., koszonoom:D A nagy ovilazban eszembe sem jutott a Decathlon, pedig a rollertol a lovascuccokig minden ilyesmit ott szereztunk be:D Lokott vagyok mar a nagy izgalomtol:)
2015. ápr. 1. 15:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Én ágyneműt innen rendeltem, de szinte minden van nekik.

[link]

A torna, és benti ruhákat a H&M-ben szoktam venni. Bent cipőnek Memo szandált hordanak. A tisztasági csomag nálunk egyforma az oviban mindenkinek, de azt a legkönnyebb beszerezni. A legtöbb nagyáruházban van.

2015. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is a silmama.hu oldalról rendeltem,még babzsákot is.A nagylányom 4 éve használja a zsákot ágyneműt és nincs semmi baja,nagyon szép és jó minőségű dolgok.

A tornanadrágot meg pólót a decathlonba vettük.

2015. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Èn várnèk vele mert lehet hogy az ágynemüt nem is kell venni mert az ovi adja ,minden ovis dologal rá èrsz szerintem minden ovi más ès mást akar .nálunk egyen zsák van ,törölközök is 2 szinben vanak .
2015. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sem kellett ágyneműt vinni, tornazsákot is adtak.Várj még vele.
2015. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk csak kispárna kell huzattal. Poharat, zsákot is adnak az oviban.
2015. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nálunk kell, azért kérdeztem.:) Zsákból pl. 2 is kell, 1 a váltóruhának, egy a tornacuccnak. Köszönöm a válaszokat, nagyon tetszik a silmama is, meg szétnézek még ahol tanácsoltátok:)
2015. ápr. 4. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!