Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Békásmegyer Cseppke oviról...

Békásmegyer Cseppke oviról vagy a Bárczi oviról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Cseppkés a gyerekem, nagyon szeretjük. kicsi, családias... a csoportszobák kicsik ezért kicsi a csoportlétszám. nagy a tornaterem, vannak ovi utáni edzések is, a bárcziból is a cseppkébe jönnek. nagyon aranyosak az óvónénik, de csak 1 csoport indul szeptemberben, mert idén 3 kiscsoport van, szerintem nehéz lesz bekerülni.

bárczi nagy, sokan vannak, sok csoport, rengeteg gyerek, nagy udvar, nekem kicsi zűrzavaros a cseppke után :) bár enyém csak ügyeletben volt ott. de ha mondjuk sokat dolgoztok, ügyeletes lesz, akkor talán jobb a bárczi mert ott mindig van. cseppkében ugye kevesen vannak és nagyon sok a gyedes anyuka, így az ügyeletes létszám 8-10 körül szokott lenni, ugyan azokkal a gyerekekkel. viszont ha nincs ennyi akkor ugye a bárcziban van, meg nyáron is a cseppke 10 hétre zár be, bárczi csak 5 hétre..

2015. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem is nagyon tetszett nyílt napon, és az óvónéni is nagyon szimpi volt, csak pont az rettentett el picit, hogy a csoportok is olyan kicsikék, illetve van egy 15 hónappal kisebb gyerekem is, és ott kizárt lenne, hogy egy csoportba kerüljenek. Körzetesek vagyunk oda, úgyhogy remélem, van esély :) Én nem szoktam most bölcsiben se ügyeletet kérni, de a 10 hetes bezárás elég húzósan hangzik. Nagyon köszi!
2015. ápr. 23. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem lennének csoporttársak, hiszen a cseppkébe 4 évig visznek az óvónők egy csoportot. de már a bárcziban is tiszta csoportok vannak, szóval ott se kerülnének össze. de az udvaron majd találkoznak... :)


igen, nyáron hosszú a leállás, a nem dolgozó szülők mesélték, hogy nekik meg is mondták, hogy a nyár az ügyelet úgy ahogy van, szóval már júniusban is kevesebben vannak, aztán mikor jön a meleg akkor bárciba mennek a cseppkések is mert nagyon meleg az épület, majd ugye az 5 hét leállás... aug közepén indult tavaly az év, de abban a 2 hétben csak a szokásos 8 ügyeletes gyerkőc volt...

2015. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!