Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akinek magánóvodába, vagy...

Akinek magánóvodába, vagy családi napközibe jár a gyermeke, kértek a befizetésekről számlát?

Figyelt kérdés
Megkérdezte ma tőlem a vezető, hogy kérek-e róla számlát, mondtam, hogy igen, erre azt mondta, hogy más szülők is el tudják számolni. De hol? :) Tényleg van ilyen???
2015. jún. 2. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Van amelyik cég cafetériban ad erre keretet. Mondjuk a számla alap, azt mindenképpen kell adni, de ha elszámolod akkor nem a szokásos kell.
2015. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom elszámoltatni, de kérés nélkül is kapok számlát. Olyan helyre nem járna a gyerekem, ahol havi 20x 70 ezer forintot zsebbe kap az intézmény.
2015. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem tudnám elszámolni, valószínűleg, ahogy az első írja cafeteriában lehet. Máshogy nem tudom elképzelni. Egyébként szerintem nem azért kérdezte meg, hogy kérsz-e számlát, hogy esetleg zsebbe tegyék el. Nem is nagyon tudják elcsalni, hiszen annak nyoma van, hogy hány gyerek jár oda. Nagyon szigorú jelentési kötelezettségeik vannak. Az meg egyértelmű, hogy aki oda jár, attól beszedték a pénzt. Szerintem csak azt akarta ezzel kérdezni, hogy számlát kérsz-e, vagy elég a nyugta.
2015. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!