Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem értek néhány dolgot az...

Nem értek néhány dolgot az ingyenes óvodai étkeztetéssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy szeptemberben kezdi a középsőt az oviban a lányom. Ugye változtak a szabályok az ingyenes étkeztetéssel kapcsolatban, de nem minden tiszta nekem. Az egy főre jutó havi jövedelem nem lehet több x forintnál. Anyósom nyugdíjas, velünk lakik. Őt is bele kell akkor számolni ugye? Jár neki az özvegyi is. Azt is bele kell nézni? Valamint hogy a múlt havi bevételekből számoljuk ki, vagy pedig az évesből? Mert az nehézkesebb lenne, mivel nem fix a fizum. Köszönöm a segítséget!

2015. aug. 28. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Előző havi fizetésből,és ott élő nagyszülő nem számít bele,de ha beírod googléba akkor kiírja mi tartozik bele,és mi nem.
2015. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
beírtam, köszönöm, de nem kaptam korrekt választ a googletól...
2015. aug. 28. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyszülő nem számít eltartottnak. Nem számít bele a jövedelme sem. CSAK a szülők és a gyerekek tartoznak bele, nem számít, hogy együtt laktok. Viszont gyerekekre kapott csp sajnos beírandó.
2015. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!