Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Telen hogy oltoztetitek...

Telen hogy oltoztetitek fiatokat oviba? Harisnya fole rovidnadrag?

Figyelt kérdés
Harisnya fole hosszunadrag mar tul meleg,a rovidnaci viazont nagyon idetlenul nez ki nem?vagy ti hogy vsinaljatok?
2015. okt. 3. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk vékonyabb melegítő nacit kérnek. Már van néha fűtés.
2015. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
En sima nadragban kuldtem mig ovis volt. Vetten telente overallt vagy ilyen felso meleg gatyat kabattal. Azt huzta kinntre a ruhara. Harisnyat sose hordott.
2015. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Hát harisnya fölé rövidnadrág semmiképp... Sima hosszúnadrág, vagy ha hideg van, akkor alá harisnya, de nem rövidnadrággal semmiképp.
2015. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Bocsi, most látom,hogy télen. Azt hittem,hogy most! :)

Bölcsiben rövidnaci alá harisnyát kértek. Most lett ovis, még nem tudom,hogy mit kérnek.

2015. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem adnék harisnyát rá rövid nadrággal. Annál bénább dolog kevés van. :D Én gumis aljú melegítőnadrágot adok rá télen, amire egy mozdulattal fel tudja húzni az overálját.
2015. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nadrág, póló, pulcsi, zokni, csizma, overal, sapka, kesztyű, sál
2015. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam a fiamra harisnyát adni. Ha tényleg hideg van, akkor bélelt nadrágban megy az oviba, amikor odaérünk leveszi, és felveszi helyette a sima melegítőnadrágot, ha kimennek az udvarra, átcseréli a nadrágot és ennyi. Ha már hó is van, akkor vízhatlan bélelt nadrág, sínadrág.
2015. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha nagyon hideg van, én adok rá harisnyát. az óvodában nagyon meleg van, idétlenül meg nem öltöztetem fel. így megtanítottam le és felvenni a harisnyát...

lábfej nélkülit veszek, így nem kell a zoknival bohóckodni, felvenni meg nem nehezebb mint egy sima nadrágot, kb fél óra alatt megtanulta. mikor bemegyünk levesszük, rövid nadrágban van mint mindenki. ha meg kimennek akkor felveszi... nem kell ezt túlbonyolítani :)

2015. okt. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ha béna, a harisnya,ha nem, én sok bölcsisnél-ovisnál láttam,hogy a bélelt gatyából kivillan a bokája, a dereka a gyereknek.Még nézni is rossz,hogy így játszik kint télen. A harisnyát, meg fel lehet úgy húzni,hogy a derekat is védje.
2015. okt. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Soha, borzasztóan néz ki a harisnya, rövid naci kombunáció. . Harisnyát sosem hordott, csak max. baba korában adtam rá egy párszor. Egyszerű nadrág, arra ráadták a bélelt nadrágot, később meg maga felvette.
2015. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!