Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nyíregyházán ajánlanátok...

Lencsibaba0121 kérdése:

Nyíregyházán ajánlanátok óvodát? Az "elvárásaink" alább!

Figyelt kérdés

1, nem szeretnénk vegyes csoportba járatni a kicsinket

2, jól képzett, valóban óvónőnek való személyzet (nem csak azért lett az ami, mert máshová nem vették fel)

3, lehetőség valamilyen foglalkozásra (tánc, ének, stb.)

4, valamilyen nyelvtanulási lehetőség (na tudom, ez kemény dió, de álmaim netovábbja lenne)

5, élő kapcsolat valamilyen NORMÁLIS általános iskolával


Helyileg nem számít, hogy hol van Nyíregyházán beül és az sem mérvadó, hogy mennyibe kerül...


2016. márc. 4. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek? A vegyes csoporttal mi a gond?
2016. márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából az a gondom vele, hogy szerintem a nagyobb gyerekeknek nem előnyös. Lehet, hogy a nagyok tudnak sokat segíteni a kicsiknek, és egymástól lehet tudnak tanulni dolgokat, de úgy gondolom, hogy a hatékony fejlesztést csak úgy lehet véghez vinni, hogy ha korosztályok szerint, a nekik való fejlesztő feladatokkal foglalkoztatják Őket. Ha az öt "elvárásomból" csak ez az egy híjja van, akkor ehhez annyira nem kötöm a dolgot... bár jobban örülnék, ha külön csoportokba járnának a gyerekek.

A kicsim bölcsibe is jár már lassan két éve, ott is vegyes csoportok vannak. Már Náluk is látszik, hogy bár kicsiket húzzák felfelé, de a nagyobbak már nem tudnak tovább fejlődni...

2016. márc. 4. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggel még az volt a kérdés, hogy körzet szerint hova tartoztok. ...
2016. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, mert azt is szerettem volna látni, hogy a körzetes óvoda milyen.
2016. márc. 7. 11:23
 5/6 anonim válasza:
Túróczy Zoltán Evangélikus Angol Két Tanítási nyelvű általános iskola és óvoda:) nyelvet is tanítanak a kicsiknek,az ovonenik is nagyon aranyosak,az altalanos iskolai resz A Luther utcában van,az óvoda a szent istvan uton..csak ajánlani tudom
2016. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja es nem vegyes csoportok vannak:)
2016. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!