Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Melyik óvodát ajánlanátok...

Melyik óvodát ajánlanátok Győrben?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálatok nem a körzetesbe kell beíratni? Lehet válogatni?
2016. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg a körzetesbe jár, de nem vagyok vele elégedett, ezért szeretnék váltani. Ha van hely felveszik máshová is csak időben kell jelentkezni.
2016. okt. 8. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Melyik varosreszben laktok?

Nem mindegy az sem.gondolom a varos egyik vegebol a masikba nem vinned.

2016. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi vidékről hordjuk a szabadhegyibe. ( lepke ovi) kicsit furcsa de nagyon szeret oda jarni
2016. okt. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ovit válassz hanem óvónőt. Mi most váltottunk, jelenleg Sün Balázsba járunk Örkény István úton van, mindkét óvónő tüneményes, itt nem csak gyerek megőrzés van hanem szeretet-mosolygás stb..
2016. okt. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A munkám miatt úgy is át kell mennem a fél városom, szóval vihetem a gyereket is, ha kell.

A Lepke ovinál mire gondoltál amikor azt írtad hogy kicsit furcsa?

Igen, nyílván óvónőt érdemes választani, de ez így ebben a helyzetben elég nehézkes, mert év közben nyílt napok sincsenek, és ha lesz is majd az inkább a kiscsoportosoknak szól. Ezért is reméltem, hogy hátha kapok itt néhány jó ötletet.Mert hát minden oviba mégsem kopoghatok be, hogy jónapot körülnéznék, érdemes-e ide átiratni a gyereket.

2016. okt. 13. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:

3 as vagyok.

Ez esetben es a Benedek Elek ovit ajanlom marcal 1 en.

De sokan dicserik a marcal 2-es ovit is....Sun Balazs...talan ez a neve.

A Monusrol sok rosszat hallok.es ami itt van szinten a lajta mogott....valami nemet ovi,arrol meg Nekem szemelyesen nincs jo tapasztalatom,az lett volna a korzetis ovink,de siman elkuldtek,hogy ha a nemetes csoport nem jo,akkor nincs hely.

2016. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!