Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nyári napközis tábor Miskolcon...

Nyári napközis tábor Miskolcon óvodásnak?

Figyelt kérdés

Tudtok jó nyári napközis tábort Miskolcon óvodásnak?

Az óvonő szólt, hogy kötelező nyáron 4 hetet otthon tölteni.

2-en vagyunk a férjemmel, nem tudunk 4 hét szabit kivenni.


2017. máj. 6. 11:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Találtam párat, az ifiházast és a bükkit de mind 7 éves kortól, ált sulisoknak. Ezen kívül csak a cifra palotát találtam.
2017. máj. 6. 11:24
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves a gyerek? Ha ezzel a problémával most szembesültök először, akkor gondolom kiscsoportos. Ilyen kicsiknek nem sok lehetőség van.

Úgy rémlik, hogy a Törpördögökben és az Avalonban is van. Valamelyik strand, vagy uszoda is hirdetett tavaly, de arra nem emlékszem hány éves kortól. Még a könyvtárakat is érdemes megnézni.

Amúgy szerintem ilyen kicsinek nem való a tábor. Még lehet, hogy az ügyeletes ovival is jobban jársz. Mi úgy oldjuk meg, hogy felváltva jövünk szabira. Azért két hetet ki lehet venni.

2017. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Avalonban sem fogadnak 6 év alattit!

Ha most mondták elsőnek még nagyon kicsi, nem való neki a tábor.

De ha semennyire nem tudjátok megoldani akkor ügyeletes ovi. Egyházi táborok is vannak beveszik a kicsiket is.

2017. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a hülyeséget honnan szedte? Nincs ilyen, hogy kötelező 4 hetet otthon töltenie. Mutassa meg a törvényt. Mindig van ügyeletes óvoda.
2017. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudunk kivenni 2 hetet. Férjem még próbaidőszak lesz nyáron. Én sem tudok eljönni hosszabb szabadságra. Ez tény.

Középső csoportos. Tavaly nyáron tudtunk vele itthon lenni.

2017. máj. 6. 13:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ügyeletes ovi? Bébiszitter?
2017. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rossz tájékoztatást kaptatok. Az önkormányzatnak kötelessége megszervezni a gyerekek felügyeletét, ha a szülők ezt igénylik.

Az óvodákban valóban van nyári zárás, de ilyenkor a település többi óvodája fogadja azokat a gyerekeket, akiket a szülők nem tudnak otthon tartani. Ha csak egy óvoda van valahol, ott nem tudom mit csinálnak, de Miskolcon gondolom nem ez a helyzet.

Beszéljetek az óvodavezetővel, ha ez nem segít, érdeklődjetek az önkormányzatnál.

2017. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Bébiszitter? Miskolci átlag keresetű embernek nagy luxus.

Oké. Köszönöm. Majd megoldom valahogy.

2017. máj. 6. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted egy tábor olcsóbb?
2017. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!