Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tépőzáras cipőt, szandált...

Tépőzáras cipőt, szandált érdemes venni az óvodába?

Figyelt kérdés
Vagy ti vesztek kötőset is?
2017. aug. 15. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk direkt kérték a tépőzárast, hogy egyedül tudjanak öltözni, és ne kelljen segíteni nekik (az enyém kiscsoportos).

Még tavasszal nagyon sáros lett a kinti cipője, muszáj volt kimosnom, így pár napig egy kötősben vittem oviba, hát állandóan lógott a cipőfűzője, szerintem fel sem tűnt az óvónőknek, hogy nincs bekötve neki. Én meg nem győztem mosni a nadrágjait, mert állandóan térdre esett az udvaron, és sáros/lyukas lett minden ruhája... Még jó, hogy nagyobb baja nem lett.

2017. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Ha meg tudja kötni rendesen, tehát nem jön szét percenként, akkor vihtsz.

De az óvónénik nem kötik a gyerek cipőjét. Meg balesetveszélyes is.

Mindenkinek (de főleg a gyereknek) praktikusabb és egyszerűbb a tépőzáras.

2017. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Az óvónők nem fogják kötözgetni.

Én pl még egy gyereken sem láttam kötőset, az én gyerekeimnek sincs

2017. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

tépőzáras legyen.

Gondold el hány gyerek van, mire mindnek segítenek megkötni.... meg egy idő után már a gyerekek egyedül öltöznek, a tépőzárassal nem lesz gond.

2017. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

oké, hogy tépőzárast, meg az a biztonságosabb, de hogy ha pár napra, míg megszárad a másik és kötőset visz, nem kötik be neki, azért na... ha elvárás a tépőzáras, akkor az összesnek az van, így nem lehet nagy egterhelés 1pár cipőt megkötni...


komolyan, lassan az óvónőket jobban kíméljük, mint a gyerekeket... ok, hogy a tépős a jobb, de ha EGY darab gyereknek éppen nem az van, ne hagyjuk már lógó fűzővel hasraesni...

2017. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Első vagyok. A képet az egyik óvónénink tette fel a csoportunkba (persze nem így vágva :) ). Tippelhettek, hogy melyik az én fiam. :D (kb. 3 nap volt ilyen)

2017. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Én ezt nem értem, amikor én ovis voltam 20 éve, ott tanultunk meg cipőt kötni, a kisebbeknek meg segítettek. Persze a tépőzáras is ment ezerrel, de nem csinált senki gondot a cipőfűzőkből...
2017. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tépőzárast, a fűzős felejtős, ha a gyerek nem tudja megkötni. Mikor mi ovisok voltunk, akkor a bebújós cipő volt a kívánalom, viszont nem voltunk majd' harmincan a csoportban.
2017. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak tépőzáras vetem ezt is kérnek.
2017. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így gondoltam, hogy tépőzáras legyen. Azt már most is fel tudja venni maga.
2017. aug. 16. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!