Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviba van nyilvántartás...

Oviba van nyilvántartás azokról, akik eddig odajartak? (Lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy véletlenül találkoztam egy gyerekkel, aki nagyon ismerős nekem, de nem tudom hova tenni. És vele is ugyan ez van, emlékszik rám valahonnan. Nekem van egy gyanúm, hogy egy oviba jártunk és később ki is derült hogy tényleg oda járt ő is, de azt nem tudja hogy melyik csoportba. Lehetséges kikérni az adatainkat az ovi ból? Van egyáltalán valami nyilvántartás? Nem volt olyan rég 16 évesek vagyunk..

#óvoda #karton #ovis társ
2018. aug. 5. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van.
2018. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És oda is adják?
2018. aug. 5. 10:35
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
nem,személyes adatot nem adna ki-de a nevét megkérdezheted,ha emlékszel rá
2018. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
No de bemutatkoztatok egymásnak és így sem tudtátok eldönteni egy csoportba jártatok-e? Azért nem volt az olyan régen, demensek vagytok, vagy mi? Én 43 is elmúltam, de a közel 40 fős ovis csoportom (a demográfiai hullám csúcsán születtem) zömének (mondjuk 75%) a nevét a mai napig fejből tudom, de akiét nem és bemutatkozik, akkor abból tutira beugrik. Vagy csak ámultatok, hogy ismerősök vagytok egymásnak, de a nevét nem árulta el?
2018. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Első vagyok.

Tényleg fura, ne haragudj. Én is 43 éves vagyok. Kb. 30-an voltunk egy vegyes csoportu oviban. Tudom a nevüket.

2018. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyilván bemutatkoztunk és ismerős a neve, de ebbol a keresztnévből volt több is a csoportba, ő meg nem emlékszik semmire. A regi diák igazolványon megnéztük, hogy meddig jártunk ugyhogy az évfolyam is megvan, de a csoport az nincs. Mostmár nagyon érdekel minket.
2018. aug. 5. 12:04
 7/10 A kérdező kommentje:
3db ilyen nevű gyerekre emlékszem, de nem tudom hogy köztük volt-e. Csoport képet meg nem találtunk.
2018. aug. 5. 12:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek szüleitek, hogy megketdezzetek, hogy melyik csoportba jártatok? 34 éves vagyok, de tudom, hogy 28-an jártunk a Sárga körte csoportba.
2018. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Óvónénikre se emlékszik? Ha ő nem, a szülei biztosan
2018. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül kaptunk teljes névsort az egész evfolymarol és nem voltunk egy csoportban, csak egy évfolyamban. Az ovonőink már nem dolgoznak ott. Mint kiderült én maci ő meg nyuszi csoportba volt😀a kettő egymás mellett van és egybe szokták tartani az ügyeletet. Köszönöm a válaszokat zöld jár mindenkinek😀
2018. aug. 9. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!