Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodapedagógus végzettséggel...

Óvodapedagógus végzettséggel rendelkezők, akik nem oviban dolgoztok! Ti miért hagytátok el a pályát és mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Tanító végzettség van, TB ügyintézőként dolgozom. Amíg otthon voltam a 2 gyerekkel, akkor csináltam meg a tanfolyamokat. A pályát leginkább az integrálás miatt hagytam el. Nincs gyógypedagógiai végzettségem, nem voltam felkészülve az SNI-s gyerekekre.
2019. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm óvónő, de sosem dolgozott benne, most épp egy hotelben van mint helyettes vezető. Elvégzett egy három hónapos hotel tanfolyamot. ( külföld)
2019. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
Meg kellett csinálnom a minősítés. Ezt követően szomorúan vettem tudomásul, hogy a dajkák többet kerestek mint én, holott azt s hatalmas felelősséget nem lehet megfizetni. Ezenkívül kevesen voltunk, nagyon sok minden hárult ránk. Inkább a vállalkozás főállásban, amit előtte másodállásban végeztem.
2019. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én programozó lettem, jobb pénz, nyugisabb munka.
2019. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is óvónő vagyok, de sajnos a pénz miatt sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy ott dolgozzak...

2019. ápr. 16. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a beszélgetést így el kellene küldeni jó pár politikusnak...
2019. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon kevés volt a fizetésem, nem tudtam belőle kijönni, csak délutáni munkával. Sajnálom, hogy így alakult. Szerettem. Kreatív munkakörbe mentem át. Jelenlegi fizetésem a korábbi 4x-ese, de ugyan úgy időben sokat dolgozom.
2019. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
79%
Hàt én jelenleg logisztikusnak tanulok (még 1 évem van vissza belõle) és nagyon gondolkodom, hogy csinàljam-e meg az emelt törit, hogy jövõre felvegyenek az óvodapedagógusira, mert amúgy szeretem a gyerekeket, de a fizetésük tényleg siralmas :( 20/L
2019. máj. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!