Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Majdnem 2.5 éves kisgyerek...

Majdnem 2.5 éves kisgyerek miért kelhet sokszor éjszaka?

Figyelt kérdés

Mindig gond volt az alvással, de az utóbbi időben már javult a helyzet.Nem fáj semmije,nem is úgy viselkedne mintha ilyen gondja volna.De fél óránként, óránként ébred most már 5 napja.3 napig vissza altatni sem tudtam és éjfélig fent dorbézolt.Reggel viszont ugyanúgy ébred 8 fele és az egész nap egy hiszti, hiába alszik délután egy órát.

Még nem beszél úgyhogy hiába kérdezem.Volt valakinél ilyen? Mitől lehet?



2020. jan. 21. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2.5 eves. Bar o mar folyekonyan beszel igy mindig el is mondja, h mi van.. 1 eves kora ota atalussza az ejjelt, mostansag megis felebred es hiv engem parszor. Fel a sotetben, takarjam be, szomjas....sztem most van abban a korban h kezd felni dolgoktol.
2020. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 2,5 lesz. Mostanában panaszkodik rossz álmokra. Beszélni is szokott álmában, kifejezetten furcsa dolgokról vagy épp olyanokról amik bántják, pl nem engedtem meg vmit. Legutóbb pl azzal kelt, hogy ki pukizta szét a házat? Ez így viccesen hangzik, de akár ijesztő is lehetett.
2020. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!