Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Forduljak orvoshoz vagy igy...

Forduljak orvoshoz vagy igy szerintetek rendben van?

Figyelt kérdés
4éves örökmozgo a gyerekem , egyhelyben nem ül el fél az idegen helyzetektől ,eléggé kieső részen lakunk ritkán megy játszótérre kevés gyerekkel találkozik,nehezen ért meg dolgokat pár napra hétre akár hónap amire eszébe jut vagy felfogja mit mondunk neki,mindenhol másként viselkedik ,egy kimerült anyuka
2020. júl. 24. 22:48
 1/5 anonim válasza:
69%
Hiperaktív?
2020. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Ennyiből azt mondanám, hogy kevés inger éri..


Még ne!


Keresd meg az adhds gyerekek szülei csoportot facebookon!

2020. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Téged én is nehezen értelek.

Mi az, hogy pár nap vagy hét vagy hónap, mire eszébe jut, mit mondotok neki?

2020. júl. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Az én 4 éves gyerekem is fél elsőre az idegen helyzetektől. Szerintem a többség így van. A többit nem értem, de ha pl hónapok óta magyarázod, hogy reggel fel kell öltözni és fogat kell mosni, mégsem akarja, akkor szintén nálunk is megy a hadakozás ilyeneken. Szerintem ez normális ebben a korban, bár tényleg fárasztó.

Vidd közösségbe, borzasztóan unatkozhat.

2020. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Nincs ovi?

Vidd közösségbe, sétáljatok, menjetek játszótérre, ha kertes házban laktok természetesen az udvaron legyetek.

Új szituáció minden 4 évesnek furcsa az elején.

A többit nem értem.

2020. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!