Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogy reagálnátok, ha a párotok...

Hogy reagálnátok, ha a párotok 11 éves gyereke utánfutónak nevezne?

Figyelt kérdés

Épp telefonon beszéltek, megkérdezte az apjától, Én is itt vagyok-e?

Az igen válaszra jött egy megjegyzése.

-Utánfutó.

Én eddig azt hittem jó a kapcsolatunk..



2020. okt. 14. 01:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Hát ezek szerint nem. Gondolom a hites urad ezutan kioktatta a leanyzot, hogy azert mert egy legterben tartozkodik veled, nem utanfuto vagy, csak a baratnoje. Ha ez a beszelgetes nem tortent meg, akkor nincs mirol beszelni. Gondolom hagyod oket kettesben is talalkozni, nem mesz mindenhova veluk?

A ferjeddel kezdenem a fejmosast.

2020. okt. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Fejmosást? A gyerek csak az apjával akar többet lenni, nem hármasban. Még csak nem is lépett túl egy határon.
2020. okt. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Kettes, a gyerek az apjaval beszelgetett TELEFONON. Lehet a kerdezo epp a nappaliban volt, az apukaval. Nehogy mar ki kelljen mennie a nonek a sajat nappalijabol, egy telefonbeszegetes miatt. :D a kovetkezo az lesz, hogy a hazbol is tavozzon, mig ok beszelgetnek, nem?
2020. okt. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintetek ezt a kifejezést a gyerek magától tanulta?


Nem is biztos, hogy bántani akarta a kérdezőt.

2020. okt. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Apuka se normális, ha ezt így tovább adta neked. Mi volt a célja? Azon kívül, hohy rontson a kapcsolatotokon?
2020. okt. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Ja, mert a gyerek ilyet random mond, véletlen sem azért, mert TÚL sokat van vele a párja mindig, mikor gyerekezne.


Nem az zavarta, hogy ÉPPEN egyszer ott van a telefonnál, hanem hogy nem lehet levakarni az apjáról!


Tessék elgondolkodni, hogy az apás láthatásokon többségben vannak e az apa-gyerek programok! Mert az a célja a dolognak, hogy az apa a gyerekével legyen, nem az, hogy az apa párja megismerje a gyereket és összehaverkodjanak! Arra külön kellene alkalmat teremteni!

2020. okt. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kicsit kiegészítem. Még nem élünk együtt. Ha a gyerek itt van, általában az Én társaságom keresi leginkább, mivel lány. :) Nekem azért esett rosszul ez a megjegyzés, mert azt hittem szuper jó a kapcsolatunk. Az apja szerint, az anyukájától hallotta ezt, nem is vagyok benne biztos, tudja-e mit jelent egyáltalán. A kérdésem inkább arra irányult, beszéljem ezt meg Vele, vagy inkább felejtsem el? A"beosztás" úgy van, hogy ő 7-ből 4 napot az apukánál van. Én általában csak hétvégente vagyok Vele/Velük. Attól függ az anyukája hogy passzolja le.
2020. okt. 14. 07:37
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Én nem beszélném meg vele, valoszinüleg azt se tudja mit jelent, ha belegondolsz ezt kedvesen is lehet értelmezni, ha nem ismered a szót, az anyjától hallotta.
2020. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt mástól hallotta, mint kifejezés és csak úgy benyögte. Nekem is elváltak a szüleim és 8-13 éves korom között csak azt éreztem, hogy valami hatalmi harc közepén vagyok, de nem bírtam neki fogalmakat adni. Felnőtt fejjel persze kristálytisztán látszik a szüleim, meg az új nő (már rég ex) civakodása és mézes-mázos burkolt kva anyázása a gyerek csatornán keresztül. Akkor azt hittem, hogy az én szüleim legalább nem veszekednek, de ó veszekedtek ők, csak a legpatkányabb módon.


Szóval a kifejezés máshonnan jön, a gyerek meg azt gondolta, mondania kell. Magától nem fog utánfutónak nevezni, ha egyébként úgy érzed jó a kapcsolatotok. Egy 11 éves ilyen szinten nem fogja megjátszani magát.

2020. okt. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Szinte biztos, hogy az anyjától hallotta ezt. Ez nem olyan tipikus dolog, amit egy gyerek mondana, pláne akkor nem, ha jóban vagytok. Legközelebb mondd el neki, hogy mennyire rosszul esett ez neked. Remélem azért az apuka sem hagyta annyiban...
2020. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!