Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Új kapcsolatba milyen alapon...

Új kapcsolatba milyen alapon szül valaki úgy, hogy van már neki nagy?

Figyelt kérdés

Első gyermekem egyedül nevelem szinte születéstől mert apukát szerencsétlenség érte.

Kb mindennemű segitség nélkül.

Az évek alatt mentálisan fizikailag kikészültem, csak a gyermek miatt nem lettem öngyilkos.

Most hogy nagy és önállo, végre lehetett életem is.

Megismertem egy férfit is. Nő is lettem.

Szerelem van. És élek is.


És gyereket akar..

Nincsenek érveim. Csak ellenèrveim. Pedig szeretném. Csak..


Elvi kérdés csak, nem komoly, nem ragaszkodik görcsösen a párom hozzá. De valahol benne ez "hiányérzet"



#testvérhez indok
2021. márc. 3. 06:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Korod engedné a gyereket?
2021. márc. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Igen
2021. márc. 3. 06:40
 3/34 anonim ***** válasza:
97%

Milyen alapon???? Elég huylen fogalmaztad meg ezt a kérdést. Olyan alapon, hogy a partnerével közösen úgy döntöttek, akarnak egy közös gyereket.


Ha csak ellenérveid vannak, akkor ne vállald. Egyedülálló anyaként nyilván benned van a mi van ha ezt is egyedül kell felnevelnem gondolat.

2021. márc. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy túl bőbeszédű, leírom a saját véleményem.

Nálam 35 de max 37 után nem igazán opcio a szülés. Egyszerűen akkor már későinek érzem. Fel is kellene nevelni.

Azt sem tartom normálisnak ahol 13-16 de akár több is van két gyerek között.

Te tudod kérdező, ha nem akarod ne menj bele.

2021. márc. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Igen, bennem van ez a gondolat is.

Hogy most kezdjem ujra ugyanazt?


De sokan meg olyan örömmel, gondolkodás nélkül belemennek ilyenekbe. Idősebb bnőm is kb "10 évente"szül szinte, új kapcsolatba.(3 gyerek 3 apàtól)és csupa mosoly.

Ezt szeretnèm megérteni hogyan csinálják?

2021. márc. 3. 06:57
 6/34 A kérdező kommentje:
*mármint az a gondolat is bennem vagy hogy a következővel is egyedül leszek. Ez azért a pakliban van
2021. márc. 3. 06:57
 7/34 anonim ***** válasza:
70%
A mindegyiknek szülök egyet... gondolkodás abszolút nem normális. Ne bánd hogy nem ilyen vagy!
2021. márc. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
67%

7!


Nyilván nem úgy gondolkodik a fent említett barátnő. Szerinted úgy tervezte, hogy egyik kapcsolata se lesz tartós? Más kérdés, hogy én is egyedülálló anya voltam, bár nálam apuka siman "csak" lelepett es eszembe nem jutott volna masik gyereket vállalni mással. Nem csak azért, mert attól féltem, hogy mi van, ha ez is lelép, hanem inkább azért, mert milyen érzés lenne a gyerekemnek, hogy neki nincs apja, a testvérének meg van....

2021. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező tudom milyen nehéz lehet neked, de nem állhatsz így hozzá az élethez. Azért csak nem vagy olyan peches hogy mindenkivel akinek szülsz történik valami. Ha meg fiatalok vagytok természetes hogy a másik is vágyik saját gyermekre
2021. márc. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
8as ez meg megint csak érdekes hozzáállás a részedről. Ha lenne egy párod akivel családot alapítasz a gyermekednek is ugyanúgy az apja lenne és ráadásul lenne egy testvére is. De te úgy vagy vele hogy azért ne is legyen normális családja mert a szemét apja lelépett?
2021. márc. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!