Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van aki GYED vagy GYES alatt...

Van aki GYED vagy GYES alatt annyira stresszes volt, hogy nyugtatót szedett? Ha igen, mit és mi volt az a pont, amikor oda jutott?

Figyelt kérdés
Két és fél éves ikrekkel vagyok itthon, kb. egész nap és éjjel egyedül, naponta többször remegek az idegtől, úgy kihoznak a sodromból.

2021. ápr. 10. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én szedtem rivotrilt, nagyon komoly műtéten estem át, amikor 8 hónapos volt a lányom, előtte szedtem pár hetet, hónapot, ahogy megcsinálták a műtétet, többet nem vettem be.
2021. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Inkább menjenek bölcsibe.
2021. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Bölcsi? Szakember segìtsège a szàmodra?
2021. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeptemberben mennek oviba. Nem gyógyszerre gondoltam, csak recept nélkül kapható tablettára. Magne B6 édes kevés.
2021. ápr. 10. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1,5 évesen volt egy holtpont, amikor úgy ereztem, hogy kell és citromfű kapszulát vettem. Nekem a férjemmel való viszonyom tett be.


Amit talán tanácsolni tudok, hogy nekem a legenyhebb nyugtató mint a citromfű vagy a valeriana is belső feszültséget okoz. Még kevesebb a türelmem, talán inkább a szorongasra jó de hamarabb felmegy a pumpa a hisztitől. Mondjuk nekem inkább szorongásom volt a férjem miatt.

Ami hosszú távon segít és használ az pedig a relaxáció és meditáció. Azzal le lehet tenni a napi szart és elég hamar megerősíti a lelki állóképességet. Aludni alszol eleget?


Kitartást e nehéz idoszakhoz 🙏

2021. ápr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Mi volt a férjeddel?
2021. ápr. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Kiderul hogy az exem végig csalt a terhesség alatt, és nem tudtam feldolgozni. Amúgy is fiatal voltam még és labilis. Később sajnos rá is szoktam és nagyon nehezen tettem le.


Legfeljebb a valeriana tabletta amit hajlandó vagyok bevenni, korábban frontint xanaxot és rivot is szedtem.

2021. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Ismerősöm szedte terhesen, autista lett a gyereke. Nem javaslom.
2021. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!