Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A lányom 4,5 éves. Adhd...

A lányom 4,5 éves. Adhd kivizsgálás alatt van. De autisztikus jel is van 1-2, de inkább adhd. A tömeg megzavarja. Ma is voltak vendégek. Ilyenkor mintha meg lenne zavarodva. Ez még belefér az adhd-ba?

Figyelt kérdés
Vagy inkább autizmus? Nem találja a helyét, csak néha játszik a gyerekekkel, folyamatosan kér ezt-azt. Zavarában, vagy unalmában ma egyfolytában inni kért. Persze, ha nem kap, kiakad. Mikor elmentek, még jó ideig zaklatott volt. Azzal lehetett kizökkenteni, hogy bekapcsoltunk egy főzős műsort, ami elterelte a figyelmét.
2023. ápr. 8. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Vagy csak antiszoc,én sem szeretek másokkal együtt lenni kis korom óta, nincs igényem rá.
2023. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakember tud ra valaszolni de en adhd-nak mondanam.
2023. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből így látatlanban nem lehet megmondani.

Az én fiamra folyamatosan mondták az óvodában, hogy tuti autista, volt jópár tünete. De a szakik kizárták.

2023. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem autisztikus.
2023. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es, köszönjük szépen, bemutatod a gyermekpszichiáter diplomád? A leírás alapján teljesen normális a gyerek, néha mindannyian kiakadunk a tömegtől. Mégis miért lenne adhd-s vagy autista? Ennél több információ kell. Az autista kivizsgáláskor egy 40 oldalas kérdőívet kell kitölteni, és még utána megfigyelik a gyereket is, szóval 3 mondatból nem lehet diagnosztizálni.
2023. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam auti. Konkrétan levegőnek nézi az embereket. Ha hozzászólnak ügyet sem vet az illetőre. De mégis zavarban van és állandóan húzza a kezünket, hogy menjünk ide-oda, hogy ne kelljen az idegen emberek közelében lenni.

Szóval simán lehet az autizmus jele is.

De ez egy jóval összetettebb dolog. 1-2 tünet, az semmi!

2023. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!