Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Egy YouTube videót nem találok...

Egy YouTube videót nem találok, valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Több videót is tett fel egy magyar nő, akinek mindkét fia autista. Ausztriában laknak, a férj török, régebben mindig feldobta nekem a videóit, de most egyáltalán nem találom.

2023. szept. 12. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem, hogy kire gondolsz, de szerintem ők már megszüntették az oldalukat. Az auti.hu-n is volt róluk cikk. Domi és Letti. Ha rákeresel google-ol, már csak a törölt videók helyét dobja fel, a youtube már azt sem. ☹️

Nem tudom mi lett velük, de remélem jól vannak.

2023. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom kire gondolsz,a nő neve most nem jut eszembe. 2 kisfiúk van az egyiket Levent-nek hívják a másik kisfiú neve nem jut eszembe pontosan. Á betűs neve volt. Ádin vagy Áden talán. Én is láttam régebben.
2023. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így van, Levent volt az idősebb fiú. Megtaláltam őket, de valamiért letörölte a videókat. Pedig jók voltak.
2023. szept. 14. 08:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Érintettség miatt kérdezed?
2023. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 Nem, nálunk nem autizmus van, csak akartam valakinek ajánlani.
2023. szept. 14. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Facebookon van egy csoport. Soha többé autizmus. Én ezt tudom ajánlani,rengeteg hasznos infó van ezzel kapcsolatban.
2023. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, letörölte a videókat. Egy idő után màr nem nagyon tudott az anyuka miről beszélni, nem látta értelmét a csatorna folytatásának, ezt el is mondta az egyik videóban...

Aztán most nemrég újra bejelentkezett, hogy folytatja, de màr csak rövid videókat fog készíteni.

Ennyit tudok róluk.

2023. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!