Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Jár vkinek gyermeke diszkakuli...

Jár vkinek gyermeke diszkakulia terápiára, vagy ismerős járt-e? Ott mi történik? Nem matek korrepetálás történik? Kisfiam diszkalkuliás gyanús, minden másból jeles.

Figyelt kérdés

Nem ismerem a terápiákat, eddig nem volt rá szükségünk. Matekból javasolták, mert erősen diszkalkulia gyanús. Nekem furcsa, hogy csak matekból. A tanárnő azt mondta, speciális szakemberhez vigyük, nem elég a korrepetálás. Nekem az a kérdésem, hogy mitől más egy ilyen disz foglalkozás, mint a sima.

Nincs ilyen szakember ismerősöm, de nézegettem az árakat. Hát nem olcsó egy ilyen 45 perces diszk. foglalkozás.



márc. 14. 09:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
10 Van olyan gyerek aki 10-ig sem tud számolni nagycsoportban, pl. az aki diszkalkulia gyanús.
márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

Jaj, 11-es, ezt muszáj volt ideböffenteni?

Akinek bármely területen zavara, problémája van, az természetesen nem tudja azt, amit az átlaggyerek igen.

Ennyi erővel azt is mondhattad volna, hogy van olyan gyerek, aki egyetlen verset vagy mondókat se tud elmondani nagycsoportos korában - mert néma. :-)))

márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%
12 Nem nagyon értem amit írsz, de nullazgathatunk nyugodtan. Nem csak a diszkalkulia gyanús gyerek nem tud elszamolni 10-ig nagycsoportban. Enyhe értelmi fogyatékos, autista (nem mindegyik), beszédértés zavarai is okozhatnak ilyet, de természetesen az is ha valaki néma.
márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!