Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van szorongásoldó művészeti...

Van szorongásoldó művészeti terápia Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem tanfolyamot,hanem terápiás rajzfoglalkozást keresek,ahol oldódhat a gyerek szorongása és elfogadóak a másságával szemben.
2011. jan. 8. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Láttam, nem válaszol neked napok óta senki, én konkrétan művészeti foglalkozást nem tudok, de olyanról hallottam , Csepelen van, hogy gyermekpszichológus tart foglalkozásokat ilyen típusú gyerekenek.

Szituációs gyekorlatok, rajzolás, játszaás keretein bell próbálaj oladni őket.

A barátnőm gondolta, hogy vinné félénk kislányát.

Majd megkérdezem tőle, hol is van, ki is ez az orvos.

2011. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Sokat segítenél vele!

Mi is csepeliek vagyunk,de még az itteni pszichológus sem tud ilyenről.

Úgy látszik,nem sok hasonló van,hogy napok óta senki nem tudott válaszolni,mint írtad.

2011. jan. 10. 13:53
 3/5 anonim válasza:

Üdv!


Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt is:


[link]

[link]


Illetve ezt:


[link]


Ezen a gyűjtőoldalon pedig tovább böngészhetsz:


[link]


Budapesten már sok helyen van művészetterápia, remélem, találsz nektek megfelelőt, ne add fel a keresgélést! :)

2011. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

(Javítás: a Mályvaligeti Műhely Szolnokon van, bocsi... akkor ezt mégsem javaslom. --> webszinhaz-as netcím)

Az előző válaszadó.

2011. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Találtam itt Csepelen egy pszichológust,aki foglalkozik ilyesmivel,most hozzá járunk.

2011. febr. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!