Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért nem törödik velem a...

Miért nem törödik velem a lányom mióta vannak gyermekei s a segitségemet tanácsaimat sem fogadja el?

Figyelt kérdés
Szeretetben neveltem egy hullámhosszon voltunk segitettem a lakásvásárlásba, anyagiakban is miután összeköltöztek teljesen rideg és elutasitó velem szemben.
2011. febr. 25. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Te sem gondoltad komolyan, hogy mi erre fogunk tudni válaszolni, ugye?

Beszélj vele, és kérdezd meg tőle.

2011. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én "lányként" írom: saját családom van, ezért kevesebb idő jut anyámra.Anyagilag nem tudom őt segíteni, de el sem várom, hogy ő segítsen.

A tanácsai meg nem túl jók...ezeréves dolgokat erőltet, nem érti, hogy ami jó volt a nyolcvanas években, az ma már nem biztos, hogy megállja a helyét.Erőszakos, türelmetlen, konok, sértődékeny.De persze szeretem, mert az anyám...csak már nem úgy részese az életemnek, ahogy lánykoromban.

2011. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan jóban voltatok, egy hullámhosszon, akkor igenis nyugodtan kérdezd meg tőle van e valami baj !

Lehet, hogy csak bizonyítani akar magának (valahol biztos is) hogy megtudja csinálni egyedül, vagyis a férjével a dolgokat. Beszélj vele, hogy megérted, hogy elfoglalt és bizonyítani akar magának és talán neked is, és esetleg sok voltál a tanácsaiddal, és mostmár akkor fogsz adni, ha kér.Legyen az tanácsa vagy anyagi De azért kérd meg, hogy ne legyen elutasító veled. Te pedig nyugodj le kicsit, tényleg ellehet foglalva,kicsit lehet magukba akarnak burkolózni, te pedig mennél mennél unokázni. Adj kis időt nekik , és beszéljetek !

2011. febr. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen üljetek le beszélni. Ha jó volt a kapcsolat, akkor az a család miatt nem változik meg. Én anyukámmal napi szinten beszélek, egy héten többször jön hozzánk, sokat van az unokájával. Szerencsére férjemmel is nagyon jó a kapcsolatuk. Most várjuk a második babát, és az ég világon semmi nem változott. Ha rideg és elutasító, akkor van valami a háttérben, és azt le kell tisztázni. Sok sikert hozzá.
2011. febr. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TKI Ibolya ***** válasza:
100%

A kérdéseddel meg is válaszoltál magadnak.Mert gyermekei vannak,családja,férje.Nyilván neked is a saját családod került előtérbe anno.Van férje akivel megbeszélje a problémáit.Az én anyukám soha nem jön nekem a tanácsaival főleg ha nem kérdezem.És ha kérdezem és nem fogadom meg akkor sincs belőle sértődés mert mi már egy másik család vagyunk és mi tudjuk mi jó nekünk.Ő mindig azt mondja úgy neveljem a gyerekeimet és úgy alakítsam a családom életét ahogy nekünk jó és ne hagyjam hogy más bele szóljon.

Szerintem légy türelmes és megértő.

2011. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túltenghettél. Az én anyám/anyósom is ezt csinálja. Idejönnek, leosztják az észt, hogy ezt így meg így, mert úgy a jó ahogy ők mondják.Idegesítő!!!
2011. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is szeretetben neveltek a szüleim(38 éves vagyok,2 gyerekem van-a nagy 19 éves,a kicsi 3-a szülei viszonylag fiatalok(apa 66 éves,anya 62),de a hajam kihullik sokszor,amikor meg akar győzni bizonyos dolgokról...elhiszem,hogy a 70-es,80-as években az jó volt,de engedtessék meg,hogy úgy csináljam ahogy akarom,és ahogy én jónak gondolom.Különben miért nem kérdezel rá kerek-perec?Ha olyan jó volt a viszony,ennek bele kellene férnie!
2011. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szülei=szüleim
2011. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mászol nagyon bele az életükbe? Nálunk ez van és baromira idegesít Anyukám, pedig imádom.
2011. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!