Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van-e olyan szoftver vagy PC...

Czövek Béla kérdése:

Van-e olyan szoftver vagy PC játék ami segíti az olvasás fejlődését?

Figyelt kérdés

7 éves lányom az új módszernek köszönhetően csak makogva olvas és nem is érti az olvasmányt. Akár mese, akár más.

Létezik-e olyan szoftver vagy PC játék ami segíti az olvasás fejlődését és ingyen le lehet tölteni?

Link is jól jönne, ötlet és tipp is.

Köszönöm.


2011. máj. 2. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kb 8 éves lehettem, amikor megkaptam az első sz.gépem és szüleimtől kaptam egy CD-t, Játszóház volt a címe a játéknak. Sajnos nem tudom már pontosan milyen feladatok voltak benne mert már ennek 12 éve, de órákig eltudtam vele szórakozni, magyar nyelvű volt és gyerekek beszéltek benne. Azt hiszem volt benne nyelvtan, olvasás, meg ha jól emlékszem angol is.
2011. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

Sajnos nem találok olyan oldalt ahol le lehetne tölteni :(

2011. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, még mindig aktuális.
2011. máj. 3. 06:08
 4/11 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Varázsbetű

[link]

Milyen módszerrel tanult olvasni?Mert az én fiam 8 éves,másodikos,és a betűket tanulták egyenként,mint mi annak idején,és nagy hangsúlyt fektetnek a szövegértésre.Náluk nincs gond-ÉKP-s módszerrel tanulnak.

Nézd meg ezeket a könyveket amit belinkeltem,nem olcsó,de állítólag nagyon hasznos:

[link]

2011. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
További köszönet, még mindig aktuális.
2011. máj. 3. 16:45
 7/11 anonim ***** válasza:
A Varázsbetű drága, de tényleg nagyon jó!
2011. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha kell a varázsbetű,akkor töltsd le az egy-hónapos próbaverziót ingyen,én meg küldök neked hozzá cracket,szintén ingyen....
2011. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Letöltve. :)

Nagy köszönet a crack-ért.

2011. máj. 5. 17:07
 10/11 A kérdező kommentje:
Már ha küldöd....
2011. máj. 9. 06:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!