Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gyermekneurológust keresek...

Gyermekneurológust keresek Csongrád megyében?

Figyelt kérdés
Dr. Báló Máriáról valakinek van véleménye, tapasztalat? Vagy esetleg valaki más?
2011. máj. 16. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szeged Gyermekgyógyászati Klinika, Kóbór Jenő. Ő nagy koponya. A hölgyet nem ismerem.
2011. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

szia,


mi pénteken megyünk a szegedi Gyerek Klinikára, márciusban kaptuk az időpontunkat. nem tudom, kihez kerülünk majd, de felírom Neked az orvosok neveit, esetleg ha a doktornőhöz kerülünk véleményezem!!


Ági

2011. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ok. Koszi. Szegderől mész egyébként? Mi szentesiek vagyunk, nemrég kinéztem a neten a Dr. Báló Máriát, de senki nem tudott mondani róla semmit.
2011. máj. 25. 16:13
 4/18 anonim ***** válasza:

igazán nincs mit!! nem, vajdaságiak vagyunk, csak a kicsi Szegeden született és minden nyűgünkkel oda hordom :) pénteken megyünk, szóval az nap este írok Neked az orvosok nevével és akkor már véleményt is tudok mondani. remélem, pozitívat. Nektek egyébként miért kell mennetek??


Ági

2011. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Állítólag az idegrendszerében hiányosságok vannak, mert pici korában mindent sietve csinált, nem volt meg sorrendben a kúszás mászás stb és így nem tudott az idegrendszer rendesen hozzáfejlődni. Legalábbis az orvosunk ezt mondta, ezért kell menni.

Nektek miért?

2011. máj. 25. 16:24
 6/18 anonim ***** válasza:

de látható jelei is vannak a kicsiden?? gondolom, mennyire nyomaszthat a dolog!! nálunk a helyzet az, hogy a fiam 10 hónapos korától 4 lázgörcsön vagyunk túl. most januárban, 2 évesen volt Neki az utolsó és kellett a kivizsgálás. már mindenen túl vagyunk, "csak" ez hiányzik, ugyan is március első hetében voltunk bent és május 27.-re kaptunk időpontot vagy javasolták, hogy menjünk el magánrendelésre 10.000 Ft-ért. mivel azóta nem volt rohama gondoltuk kivárjuk ezt a dátumot. bár azért félek tőle egy kicsit...


Ági

2011. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Jesszus, szegény. Akkor gondolom minden egyes láznál stresszben álltok...milyen egy lázgörcs és mit tudsz csinálni hirtelen??????

Persze vannak jelei, régóta járunk szakemberhez, végülis olyan mintha hiperaktív lenne. Kb azonosak a tünetek.

2011. máj. 25. 17:07
 8/18 anonim ***** válasza:

... uh, akkor Nálatok sem egyszerű a helyzet. akkor fizikai jelei vannak, igaz?? vagy mentálisan is kihatással van a kicsire??

az első volt a nagyon durva, mert nem tudtuk mi történik... sosem felejtem el, azt hittem meghal a férjem kezei között. még most is össze szorul a gyomrom tőle. akkor 5 napot kórházban töltöttünk (itt nálunk, ami hiba volt), kivizsgálták, minden eredmény negatív lett. a következő napra pontosan egy évre rá jött, egy nap 2 is. az egyik 1 perces, de a második már 4. ijesztő volt, de már tudtuk mit kell tennünk. oldalra fektetni, hogy nehogy lenyelje a kis nyelvét, tartani a fejét és várni amíg elmúlik a roham. azonnal lázat csillapítani (van erre még egy spec. kúpunk is) és lent tartani. a rohamok eszméletvesztéssel, légzés akadozással járnak és a mieink még szakmai szempontból "gyengék"... vicces, anyai szemmel korántsem azok!! az utolsó most télen volt, egy szokásos egy perces. akkor mondtam az orvosunknak, hogy csináljunk valamit, mert az még sem lehet normális, hogy minden hő emelkedésnél gyomoridegem legyen. azt mondanom sem kell, hogy ha lázas én egy percet sem tudok aludni!! voltunk szemészeten, ott minden rendben volt, a fül-orr-gégén viszont megállapították, hogy kétoldali hallásvesztése van és egyenes a hallásgörbéje, így kivették az orrmanduláját márciusban. valószínűsítik, hogy ez a folytonos gyulladás mozgatta a lázat is, így most reménykedünk, hogy megoldottuk a fő okot és nem lesz több. 5 éves kora körül kinövi. addig pedig 37-nél lázcsillapítás!! remélem, minél kevesebbszer...


Ági

2011. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Ezt nem veled beszélgettem? Másodjára sikerül valakivel hosszabbat beszélgetni, és nagyon ismerős volt a stílus valamint a neved. Meg a Vajdaság. Most pedig hogy írtad az orrmandulaműtétet visszakerestem a válaszoltjaim közt a kérdést.

Na? Egyezik a két Ági?:-D

2011. máj. 25. 19:45
 10/18 anonim ***** válasza:
kicsi a világ :D de igen, én lennék :D jajj most olyan jót nevettem :)))))))))))))))))
2011. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!