Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » TSMT I. fejlesztő tornát...

TSMT I. fejlesztő tornát csináljuk kisfiammal, most tartunk a 4. tréningnél. Hallottam, van, aki már 10-et is csinált ebből. Később milyen érdekesebb feladatokra lehet számítani?

Figyelt kérdés

Billenődeszkás, trambulinos, labdapattogtatós, óriáslabdás, gördeszkás feladatok hova bonyolódnak még?


(Próbálok erőt gyűjteni válaszaitokból, mert nagyon kimerítő már...)


2011. okt. 20. 09:56
 1/4 jucus75 ***** válasza:
55%
Nagyon sok kitartást kívánok!! Én végigcsináltam a fiammal. Akkor 3-4 éves volt, most 12. Nem bántam meg. Tudom, min mész keresztül, nagyon nehéz! De türelem, egyszer vége lesz! És meglesz az eredménye, akármi is a probléma!
2011. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi végig csináltuk, nagyon nem volt egyszerű, főleg mert a fiam utálta. Dévény tornával párhuamosan csináltuk. Mi 12 héten keresztül csináltuk heti 2x.
2011. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jucus75 ***** válasza:
Az enyém se volt oda érte. Mi is Dévény torna után kezdtük. De meg lehet csinálni és érdemes!
2011. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 éve csináljuk, a 12.-nél járunk, és max variálhatóak egy idő után, de akrobatát nem faragnak a gyerekből (bár a tornaterem-feelingje már megvan a lakásnak.). Később kiegészülnek a feladatok ügyesítő-okosító fejlesztő feladatokkal. (((pl. kunszt után eldöntheti melyik figura nem illik a többi közé)))

Mi is nagyon el tudunk fáradni, de azt tapasztaltam, hogy amikor már-már feladjuk, a gyerek zuhanórepüléssel fejlődik vissza, így inkább elszántan csak előre nézünk és csináljuk. És tényleg jobb nekünk így már. Látványosan fejlődött a gyerek, ezáltal mérhetetlenül javult az életminőségünk. Pl. nem kisegítő oviba jár, hanem rendesbe. Ezt én egyértelműen a tsmt fejlesztésnek tudom be.

2011. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!