Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért nem tisztelik tizenévesk...

Miért nem tisztelik tizenéveske a hierarchiát?

Figyelt kérdés

Hova vezethető vissza hogy órát nem lehet tartani, mert folyton beszélnek a gyerekek, rájuk szólnak nem érdeklik, ,és ha mondjuk intőt vagy egyest adnál szüleikkel bejönnek, hogy ez milyen dolog. Sőt olyan is volt hogy hiányzott egy fiú bent volt egy hétig megíratta vele tanár a témazárót (héttel később mint miénket) és egyesre írta , visszajött szülőjével reklamálni és újra kellet íratni vele dolgozatot

Az a kérdésem szóval hogy ez hova vezethető vissza én azt hozom otthonról hogy aki nagyobb beosztásban van annak ha nem is nyalni kell a seggét de csináld amit mond


2011. okt. 25. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Egyrészt az otthoni minta, de nagyrészt az, hogy más világ van az iskolákban, mint régen. Régen fegyelmezhettek a tanárok, olyan szigor volt, hogy ott nem merték volna végigdumálni az órákat a diákok, mert kaptak volna akkorát, hogy a fal adja a másikat. Ilyen eszközeik a mai tanároknak nincsenek. Ha pedig nincs mivel fegyelmezni, akkor nehéz rendre szoktatni őket.
2011. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bár igaz annak lehet köze hogy mondjuk 22 -en voltunk osztályban ebből 16-nak elváltak a szülei (szomorú)

Köszi válaszod

(És ahova jártam az nem számított rossz sulinak és úgy ment ez)

2011. okt. 25. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Szia,én ezért választottam sok iskola közül,pont egy olyat,ahol konzervatív nevelési elv van,ezt meg is mondták iskolalátogatás alkalmával.Persze ez sem azt jelenti,hogy ütjük-verjük a gyereket,de igen is szokja meg,hogy ha kap egy íntőt,akkor azért leszidom és nem azt kérdezem,hogy a szemét tanár miért írta be (pont ezért nem kap íntőt,mert mi el sem jutunk odáig)Én is útálom azt,amiről beszélsz.Igaz,mi még kisiskolások vagyunk,de már ebben a korosztályban is hallottam ilyeneket.Nálunk ez nem így van,sőt,ha rosszak,akkor írat velük a tanítónéni és bizony beírja ezeket a jegyeket is.
2011. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. okt. 25. 17:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!