Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Segítség! A kisközépsős...

Segítség! A kisközépsős gyerekem nappal az óvodában egy angyal, egyébként meg képes beleharapni az újjamba a buszmegálloban. A játékon kívül van valami amivel le tudnám nyugtatni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Egy-két jó kis anyai seggreverés? Jajj, már most látom, mit kapok...de nekem bejött, hipphopp észhez tért a gyerek.
2012. nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Üss egy kicsit a szájára. Abból majd ért.
2012. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én volt, hogy sírva fakadtam, annyira megharapott. Akkor láttam, hogy ő is megijedt. Tétova totyogással téblábolt, és egyik pillanatban azt hittem sírva fakad ő is, aztán mégiscsak a tőlem látott minta alapján odalépett hozzám és vígasztalni kezdett.

Azóta nem volt ilyen.

Addig csak szóban tudattam vele, hogy ez nekem fáj, de gyakran rám sem hederített...

2012. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De mennyire igaza van az előttem szólóknak. Szépen, következetesen, de muszáj nevelni a gyereket. Az Ő érdekében főleg. Manapság ez mintha tabu lenne sajnos.
2012. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az ujjharapásra egy megoldás van !!!

Be kell kenni valami büdössel ! :-)

2012. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Múltkor a vádlimba harapott a kisfiam én meg spontán szájon vágtam, (mintha szúnyogot ütném le), utána meg jött a lelkifurdalás a részemről, mert egyáltalán nem vagyok a verekdős fajta, viszont azóta semmi harapás!
2013. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár én csak egy 25 éves pasi vagyok, úgy látom nagyon átbillentünk a ló túloldalára. Nem mondom, hogy a régi rendszer jobb volt, amikor még a tanárok is alkalmazhattak testi fenyítést, de az sem megoldás, hogy már azt is elítéljük, ha valaki csúnyán néz a csemetéjére. A szülőnek néha igen is fel kell emelnie a hangját, végszükség esetén akár a kezét is, és fegyelmeznie kell, mert egy csöpp kisgyerek nem érti úgy a szép szót, mint egy felnőtt. Bocs, hogy ezzel a példával jövök, de nekem is lelkifurdalásom van, ha rá kell ordítanom a kutyáimra, netán megütnöm őket, hogy szót értsenek, de enélkül nem lehet normálisan együtt élni, a fejemre nőnének, ha mindent elnéznék nekik.
2013. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!