Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 17 éves fiam rászokott a...

Annyuszi kérdése:

17 éves fiam rászokott a Herbal nevű tudatmódosító szerre, el szeretném küldeni drog elvonóra, ahol biztosan kigyógyítják belőle. Kórház nevekre és címekre lenne szükségem, ahol ilyen gyerekekkel foglalkoznak, hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Mi egriek vagyunk,de nem baj ha messzebb lenne ilyen hely,és ha lehet bentfekvősre lenne szükségünk,mert ha kijárhat megint megtalálná a módját,hogy hozzá jusson.Szerencsére Ő is beleegyezne a kezelésbe.

2013. jan. 30. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a herbál ez annyira gagyi. Erre nem lehet rászokni. Ez a fűnek a legalja. De meg kell előzni a továbbiakat, mert sajnos nem állnak meg itt.


Ezeket találtam, szerintem az első az bentfekvős.


Markhót Ferenc Kórház-Rendelőintézet Addiktológiai Gondozó

Cím: 3300 Eger, Baktai u. 38.

Megye: Heves

Telefon: (36) 411-963 /24 vagy 59, (36) 510-235

Fogadás: hétfő-péntek 8-14.


Rév Szenvedélybeteg-segítő Szolgálat

Cím: 3300 Eger, Kolozsvári u. 49.

Megye: Heves

Telefon: (36) 321-577, Fax: (36) 321-577

E-mail: egerrev@matavnet.hu

Fogadás: telefonos egyeztetés.

2013. jan. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Herbalnál még a marihuana is jobb...

Sajnos láttam olyan embert aki 2-3 hónap után teljesen kikészült,teljes mértékben tönkreteszi az agyat,idegrendszert....

minnél előbb vidd, pakoljatok és induljatok valamelyik intézetbe

sok sikert a fiadnak a leszokáshoz, és legyetek Mellette,még akkor is amikor feladnátok ,mert kemény küzdelem. Sok erőt kívánok nektek! majd ird meg mi let veletek

2013. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem találtam olyan intézményt,ahol fogadnák:(( Teljesen kétségbe vagyok esve,de nem adom fel természetesen.Nagyon szépen köszönöm a segítséget..
2013. jan. 31. 14:01
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Szerintem keresd fel őket, hátha foglalkoznak ilyen esetekkel. De nem hiszem, hogy bennfekvős. A fiadnak pedig ne adj pénzt. Ingyen senki nem fogja meghívni minden nap egy kis herbálra hidd el.

2013. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
2013. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
50%

Ha ő is beleegyezne a dologba, akkor miért elvonó?

Nem hiszem, hogy ekkora problémát okozna a műfű.

Nincs testi függőség, egyszerűen csak akaraterő.

Nekem is sikerült abbahagynom a füvezést, és még jó pár embernek...

Aki akar ellene tenni valamit az meg tudja csinálni.

2013. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

az egyszerű műfű veszélyesebb,mint a rendes zöld növény.

És ott nagyobb mértékben kialakul a függősség, és az idegrendszerben mindenben komoly kárt tesz,mig a fűtűl max bealszol, addig a herbaltól az emberek nagy része megkattan. Ne keverjük össze a kettőt.

2013. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Előttem szólónak igaza van, ezekenél igazából nem a növényt hatóereje kerül be a szervezetbe, hanem amit ráfújnak.

Ezek ilyen szintetikus porok, amik még tesztelve sincsenek.

Semmi közük a herbal dolgokhoz!


Saját észrevételem az ,hogy tönkreteszi a szivet, az agyat és a tüdőt.

Mindennapos használat 2év után már elég komoly károkat okoz.

2013. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2013. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!