Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A boltban kapható kész gyülölc...

A boltban kapható kész gyülölcstorta alap tartalmaz tejfehérjét, tejport stb? Tejfehérje érzékeny a fiam

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a címkén az összetevőit.
2013. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen meg kell nézni a címkét, mert biztos, hogy több gyártmány van és lehet, hogy valamelyik tartalmaz.

Egyébként én mindig piskótából szoktam készíteni a gyümölcstortát, abba nem kell tej. Annyi, hogy vágok egy kerek lapot sütőpapírból és beleteszem a formába, hogy a közepe ne ragadjon le. Vagy nem akarod Te sütni?

2013. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tejfehérje-allergiás vagy tejcukor-érzékeny a kisfiad?
2013. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tejfehérje allegriás! Azért kérdeztem mert falun lakunk bolt nincs és ha van benne ilyesmi be se mennék a városba mert az 800ft... MEgsütném de nincs ilyen sötőformám :( Azt se tudom milyenbe kell sütni? Lepénysütőforma? Ovis szülinapra kéne sütnöm és nem vagyok egy konyhatündér :)
2013. márc. 21. 08:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen formában kell sütni:


[link]

2013. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam lepénysütő a neve a tescoba lehet akkor veszek ilyet most 500ft! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat sokat segitettetek! Még annyi hogy ezt a tortát elég vagy 3tojásból csinálni gondolom...??
2013. márc. 21. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Van belőle több méret. Nekem egy viszonylag nagy van, ezért 4 tojásból szoktam piskótát sütni, de ha nagyon kicsik a tojások akár 5-ből is.

És milyen krémmel fogod tölteni? Gondolom a hagyományos pudingos verzió nem jó.

2013. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én ugy emlékszek de még azt is meg kell néznem hogy az epres DR.Oetker pudingba nincs tejpor nekem van vegimilk-em kukorica porból van ezt használom tej helyett! HA a vaniliásba sincs akkor azt veszem majd meg! :) NAgyon köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 21. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!