Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Fehérváron melyik Gastrós...

Fehérváron melyik Gastrós doktorhoz vigyem a fiamat aki némi kenőpénzért végre kiadja az emelt családihoz a papíromat?

Figyelt kérdés

Minden lelet papír erdemény arra utal h dyspepsiája,

van a fiamnak, de a doktornőnk nem állítja ki a papírt csak még azt próbáljuk meg meg amazt ... Ha a cigóknak a nagy semmire kiállítják a papírt nekünk mért nem? Irjatok lécci fehérvári gasatrós orvosokat h melyiknél próbálkozzam Negatív válaszolók kíméljetek



2013. ápr. 29. 19:53
 1/5 A kérdező kommentje:
4,5 éves a Kisfiam , 2011. óta "vizsgálják"
2013. ápr. 29. 19:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így van. Bocsi de segíteni nem tudok de barátnőmnek asztmás a kisfia és arra nem állítják ki mert nem fullad be MINDIG...(na köszi) és nekünk is más jellegű bajunk van de a lényeg hogy mindenhol máshol az országban erre kap más emelt családit, csak mi nem...

én már ezen kibosszankodtam magam elégszer, de megoldást nem tudok sajnos.

nem tudom, esetleg más városban magánba elmenve nem állítják ki? Még ez az amit nem próbáltam...

2013. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahány esetet csak ismersz, hogy magyarnak, svábnak, cigánynak vagy akárkinek a "nagy semmire" kiállították "a papírt" (utalták a segélyt, lakást adtak, stb.), azt jelentsd fel, mert csalt ő is és az orvos is. Mégpedig a mi pénzünket lopják, a tied éppúgy, mint az enyémet.Úgyhogy lehetőleg te se csalj.

Viszont általánosítva ne vádaskodj, fölöslegesen sértesz vele cigányt, magyart, és az orvosokat is.

Az asztmára egészen körülhatárolt esetekben jár csak az emelt családi, le van írva, milyen gyakran kell kórházi kezelésre szoruljon a gyerek. Elég igazságtalan, a jól beállított, gondosan kezelt gyerekek elesnek a kedvezménytől, a hanyag szülők gyereke meg kórházba kerül, és jogosult lesz a kedvezményekre. És persze az is, aki minden figyelem és gondosság ellenére is rendszeresen fullad, de hát tőlük gondolom senki sem irigyli.

2013. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Elég igazságtalan, a jól beállított, gondosan kezelt gyerekek elesnek a kedvezménytől, a hanyag szülők gyereke meg kórházba kerül, és jogosult lesz a kedvezményekre".


Pontosan így van.

2013. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-asnak minden szava igaz.
2013. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!