Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 4 éves fiam hiperaktiv tünetek...

Nemeth Orsolya 76 kérdése:

4 éves fiam hiperaktiv tüneteket produkál, az orvos azt mondja, korai vizsgálni. Én meg attol tartok, iga elfaul a probléma és tönkremegyünk, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen tünetei vannak?
2013. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidd el a nevelési tanácsadóba gyógypedagógushoz vagy pszichológushoz. Az orvosok mit sem konyítanak ehhez. Nálunk is annyit mondott a doki, hogy korai meg hogy ilyen fajta stb. Én a kezembe vettem a dolgokat. Jelenleg már neurológushoz járunk, de rengeteget javult hisz időben megkapta a megfelelő fejlesztést! Immáron 3 éve, 3,5 éves korában kezdtem el magamtól hordani, mert érzetem valami nem stimmel. Tornákat kaptunk, fejlesztéseket az oviban, szóval minden fejlesztést ami kell, jelenleg ott tartunk hogy szinte csak rá nincs panasz az oviban:)
2013. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak idegrendszeri fejletlenség. Addig is, amíg diagnózis nem születik, fejlesztő tornával csak segítesz neki, akkor is, ha nem ez a probléma. TSMT torna csodákat tesz!
2013. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Mi is így hittük a 3 éves fiúnkról, akit először megnéztek a Gekko-ban egy képességfelmérésen, majd a Napraforgó Alapítványnál (nem csak beteg gyerekekkel foglalkoznak, hanem különböző fejlesztésekkel is) és mindkét helyen azt mondták, hogy 100 % hogy nem hiperaktív, hanem idegrendszeri fejletlensége van (kimaradt a kúszás-mászás), de tornával orvosolható a probléma. Ha leírsz pár tünetet, lehet, hogy többet tudok segíteni.
2013. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiam februárban volt 3, és mi már pár hónapja járunk kivizsgálásokra. Tény, és való, hogy ennyire kicsi gyerekekhez kevesen értenek. Emiatt bennünket is ide-oda küldözgettek az elején. Nevelési Tanácsadóban van általában korai fejlesztés, kérdezz rá. A gyermekpszichológusok nagy része sajnos csak 6-7 éves kortól vállalja.
2013. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy neki vannak tünetei vagy te nem bírod idegileg mert mondjuk most jött a tesó aki üvölt egész nap a másik meg féltékeny egész nap.
2013. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!