Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire számít nagy "kikapásnak"? Videó lent.


2013. okt. 21. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez gyermekbántalmazás. Addig ütném az ilyen szülőt, amíg mozog. De biztos vagyok benne, hogy ha sokat vársz jön majd olyan ember itt is, aki szerint normális az ilyen felnőtt. Szerintem beteg és aluliskolázott.
2013. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kíváncsicska ***** válasza:
72%

Ettől szabályosan rosszul lettem :(

És még meg is nyálazza a tenyerét, hogy jobban csípjen :'(

Szerencsétlen gyerek.

2013. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont nekem is az tűnt fel, hogy megnyalja a tenyerét mielőtt üt. Szóval amiatt szerinten, mert úgy jobban fáj?
2013. okt. 21. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Szakadna le a keze az ilyen embernek. Na mondjuk az is kapna amelyik videozza és nem állítja le .
2013. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan mondomm rendesen rosszul lettem, görcsbe rándult a gyomrom :( hogy tehet ilyet valaki???? mert ez nem "csak" indulatból rácsapok , konkrétan előkészült rá... undorító!!!!
2013. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Harmat ra csapott a fenekére - ez azert közel sem gyermekbantalmazas a szememben, pedig en veres ellenes vagyok.
2013. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell tobb privát üzenet, köszi. Te beteg vagy, Belkin.


"Az üzenet szövege: Szia. Jól mondod, igazad van. De te mit gondolsz, ezekután a nő ujjnyomai meglátszottak?"

2013. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sajnos mindennnapos elszenvedője vagyok...

14/F

2013. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kikapás:

El lett fenekelve a popsia

Néhány tini csitri kiscsajnak nem ártana elverni a seggét

2018. szept. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!