Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Irtó rosszul sikerült ez a...

Irtó rosszul sikerült ez a félév, hogy mondjam meg anyumnak?

Figyelt kérdés
Őszintén anyum nem nagyon tudta egyik jegyemet sem ebben a félévben. Van egy pár 1- esem , sok 3- asom és ugyanannyi 5- ösöm, de a médiám nem lesz ragyogó. Hogy mondjam el neki, hogy minnél kevésbé fájjon ? Én mindig jó tanuló voltam, most nem tudom miért csak úgy elhagytam magam 1 kicsit, ez nem nagy ügy az én szemszögemből, jövő félévbe jobb leszek, de neki milyen lesz ?
2010. jan. 14. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
szépen mond el neki! ne keríts! menj oda hozzá egy nyugisabb pillanatában és beszélgess vele a tanulásról. aztán térj rá a témára... hányadikos vagy?
2010. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Miért?Szerinted ezt lehet szépíteni?Anyu szarul sikerült a félév.Ennyi.


Mégse mondhatod azt,hogy anyu,jól sikerült a félév.

2010. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Félévben sosem kérdezte anyukád, hogy mégis, milyen jegyeid vannak? Vagy kérdezte, csak te nem mondtad meg az igazat? Nem mindegy, ugyanis, ha anyukád nem követte nyomon a félévedet, akkor persze, hogy elhagytad magad, ez egy kicsit az ő hibája is. Persze elsősorban a tiéd!!!


Fontos az időzítés, mikor mondod el neki. Csak amikor úgy látod, nagyon-nagyon nyugodt, és jó a hangulata.

Sok sikert, majd írd meg a fejleményeket :-)

2010. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát rólam a szüleim alapból tudják, hogy rossz tanuló vagyok. (2-es, 3-as) Közöltem velük 1 héttel ezelött, hogy bioszból bukásra állok. És végig elmondtam róla minden fejleményt. Aztán közöltem velük, hogy megbuktam. Evvel a taktikával hidd el nagyon jó viselik. Ha tegnap kiderült, hogy mégsem bukok, szóval tök jó :D

De attól függetlenül én szerdán mondtam nekik, hogy buktam és csütin derült ki, hogy nem. nagyon jól viselték. Mondtam, hogy tanultam a hibám,ból és ezzel el lett intézve az ügy.

2010. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem akarok bunkó lenni, de ha anyukádat féléven kersztül nem nagyon érdekelte mi van veled az iskolában, nem hiszem hogy most annyira fogja. Ne szólj semmit hátha azt sem veszi észre, hogy eltelt egy félév.
2010. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ez attól is függ, hogy anyukádat a félév során az orránál fogva vezetted -e, vagy csak simán nem beszéltetek róla. ennek függvényében, ha az első eset van, akkor ciki lesz, ha a második, akkor könnyebb. de indenképpen az a megoldás, hogy megmondod neki, hogy mi az ábra, és aztán megfogadod, hogy a jövő félévben tanulni fogsz, és így is teszel, ezzel az ügy le van zárva. :) egy 30 éves anyuka
2010. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!