Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Segicségre lenne szukségem ....

Segicségre lenne szukségem . Kécségbe vagyok esve . Tudnátok segicséget vagy tanácsot adni?

Figyelt kérdés
A babám szuletesekor is felmerult a problema az etkezesel , cicilni nem akart es minimalis tejcit evet , kesob hozataplalasnal is problemak voltak nem kelet neki szinte semi .Amikor mar nagyob let meg keveset evet es semi pepes etelt nemfogad el .Elvituk gasztroenterologushoz is de nem talaltak semit ... Most leszunk 1 evesek es mar vagy 2- honapja csak a virslli meg a tesztak mar a bannan sem kel neki mindent megun . En barmit foznek neki de semi pepes dolgot sem grizet se semit nem tudok mit csinalni etvagy gerjesztok sem hatnak, segicsetek vagy tanacsoljatok ha tudtok, elore es kiszonom es neharagugyatok a hejes iras miet nem vagyok magyar , koszonom megerteseteket .
2014. okt. 21. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem eszik, akkor az az étkezés ugrott. Majd eszik a következő étkezésnél. A tészta-virsli eléggé tápanyagszegény étel ennyi idős gyereknek.
2014. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Az én orvosom erre azt mondta, hogy a babák ösztönösen tudják mi a jó nekik. Nekem pl. egyik gyerekem sem ivott. sem vizet sem teát. Barátnőm lánya is nagyon keveset evett. 1 évesen 7 kg volt és minden vizsgálata jó volt .
2014. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
aszt tudom de ha csak pepel kinalom kepes nem enni egesz nap mar anyira elment az etvagya hogy a tejci este regel sem megy neki ugy ahogy szokot ... 4 etkezez van neki egy nap belole regel este tejci .Regeli tejci utan bannant vagy parki szokot lenni vagy barack amit mar nalunk nem lehet kapni ,pepesitetted meg nem eszi meg semijen aron .Asztan leveske vagy tesztas husi de inkab tesztas husi mert a levesel jacik ,bugyborekol meg ijenek ,es anyi asztan tej de mar megint baj van mert se a tejet nem isza ki de mar gyumolcs sem kel kinomba szolot veszek neki de mar megunta es a tobi sem kell mit tegyek akor tejesen lesovanyodik es legyengul...en mar probaltam kihagyni az etkezest es anyi volt hogy asztan sem evet .
2014. okt. 21. 16:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez így tényleg nagyon nehéz lehet, megértem, hogy aggódsz. A súlya növekszik, vagy áll, vagy fogyott is? Az én gyerekeim is rossz evők de azért nem ennyire. Ők sem akartak már 1 évesen pépeset enni, csak darabosat. Szerették a levesből a répát, tésztát. Gyümölcslevesből az almát. Sajtot, Danoninót megették szinte mindig. A nagyobbik volt olyan, hogy beteg volt, és semmi mást nem volt hajlandó megenni, csak a csokit, hát azt adtam neki, amíg meg nem gyógyult. A kicsi a csokit sem szereti. A TV előtt etetem, van egy gyerekdalos DVD, azt nézi, közben én is énekelek neki, így lehet etetni. Sajnos vannak ilyen veleszületetten rossz evő gyerekek, de ez változhat. Konzerves őszibarackot is megpróbálhatnál, a puhább fajtából, hátha azt megenné. Amúgy ha a virslit meg a tésztát szereti, hát egye azt, csak valami vitamint is adj neki mellé.
2014. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat nagyon szepen gyarapodot most valahogy mar al es kevesebet hizik a megszokotnal de gondolom mar 1 eves lesz hat nem fog fel kilokat hizni mindeg ... nagyon nehez vele mert en mar kifogytam az otletekbol csak az orvosok is gunyolnak hogy jol nezki a baba szoval el sem hiszik szerintem de mar az egesz csaladom el van keseredve . Meg egy yoghurtot sem eszik meg ..
2014. okt. 21. 17:20
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Ha éhes lesz majd eszik. Inkább változatosabb étrendet találj ki neki. azt hogy feszt húst meg tésztát meg levest adsz neki, az nem jó.

Adj neki gyümölcsöket, főzelékeket, van ezekből választék bőven, de ott van a keksz vagy a babpiskóta is, amiket szintén be lehet áztatni, vagy gyümölcsös zabpehely, az is ízletes és szeretik a kicsik. Még szerintem a gyerek is jobban megenné ezeket. De 1 évesen tésztával tömni, hát az nem megoldás!!!

2014. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hat de most irom hogy tesztan kivul meg parkin kivul semi sem kel neki ... a konyhaban kirakat van a zap pehej meg ijen kasa amojan kaja ...Tele vagyok piskotaval baba keksz minden de semi nem kell neki hat ha enne puret meg ijesmit akor it gond nem volna regen evet spenotot krumplival most ahogy meg fozom ugy dobom is ki semi nem kell neki semi... es mar a teszta sem 2 nap muva parki sem ,sem bannan mar a barack sem keletet neki meg amikor lehetet kapni nalunk 1 hete ...
2014. okt. 21. 18:58
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Mi az anyanyelved?
2014. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is gond volt a darabos kaja,másfél évesen evett,addig kiköpte vagy elforditotta a fejét.Mivel tejem nem volt tápszert kapott és az nagyon tetszett neki.Tejpépet probálj,vannak gyümölcsös izesitésüek valamelyik majd izlik neki.Eröltetni nem szabad az evést,probálj változatosan kinálni neki.Ami még segithet,étvágyra Béres-csepp+Cvit. étvágynövelö szirup és a D vitamin csepp Vigantol napota,ennek hiányában is lehet étvágytalan.Éhezni ne hagyd,hogy majd éhes lesz,mert hirtelen lecsökkenhet a súlya,és akkor kórház lehet a vége.Nekem ezt gyermekorvos mondta.Türelem,kitartás!
2014. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem csoda, hogy kétségbe vagy esve, én is az lennék ilyen helyesírással.


Nyelvtankönyv???

2014. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!