Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 12-éves gyerek Stimuloton...

12-éves gyerek Stimuloton 50mg-os gyógyszert szed. Milyen tapasztalatotok van a gyógyszerről?

Figyelt kérdés
Hangulat javítóként kapta kényszeres gondolatok és mozdulatok miatt. Azt szeretném megkérdezni, hogy valaki szedett -e ilyet és ,hogy meddig szedte. okt.8.-átol szedi és ha mérges megver mindenkit körülötte. Sikitva üvölt akár az iskolába is, alig tudják a tanárok lefogni. Elötte nem volt ez rá jellemző csak nagyon ritkán. Most 2-3 naponta csinál ilyet. Szinte félelmetes olyankor. A gyógyszer mellékhatása lehet?
2014. nov. 5. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen orvos irta fel neki? Teljes koru kivizsgalason atesett mar? Mi a konkret diagnozis?
2014. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

A stimuloton olyan mint a speed vagy kokain. Pörget, bekattant. Nem is értem 12 évesnek miért adják?

Én szedtem, és nagyon bekattantam, sőt erős kényszereim lettek. Stimulált folyton, konkrétan kávé sem kellett.

Én a gyerekemnek nem adnám!!!

2014. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vadaskertbe írták fel neki ott volt másfél hétig kivizsgáláson. Kényszeres cselekedetek meg gondolatok miatt kapta, hangulatjavittó cimszóval mondta a doktornő. Napi 1- et kap reggel.
2014. nov. 5. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármely mellékhatás esetén haladéktalanul fel kell keresni a pszichiátert! Egyébként meglepő, hogy kényszerre ezt a gyógyszert kapta...
2014. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 12 lesz és ő is ezt kapta. Ma kezdi el szedni. Nálatok javult a helyzet?
2022. jan. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!