Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Jó gyermekpszichiáter, illetve...

Jó gyermekpszichiáter, illetve gyermekpszichológus Budapesten?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne?
2015. ápr. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Három éves gyerek, nagyon erős szeparációs szorongása van. Szerintem ez több tényezőből tevődik össze: korai kötődési problémák, korai mozgásfejlődési problémák és nemrég halt meg a nagymamája is. Nem szeretném, ha a szorongása hosszú távon rögzülne.
2015. ápr. 24. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
3 éves gyerknél még nem szoktunk pszichoterápiát végezni. A szülőkkel való konzultáció, vagy a szülők pszichoterápiája fog segíteni.
2015. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg ember van, aki ezzel fogllakozik. Ki az, aki nagyon jó ezen a téren?
2015. ápr. 26. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy nemrég halt meg a nagymamája.


Egyrészt: részvétem.

Másrészt: Próbáltatok-e a temetést végző Lelkésszel beszélni erről? Olykor az is sokat segíthet.

2015. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért egy lelkész és egy gyermekpszichológus nagyon nem ugyanaz!! Már bocsánat, de nehogymár!!!! Kedves Kérdező! Szerintem jó irányban próbálkozol, ha gyermekpszichológust keresel. Ajánlani sajnos nem tudok, de az ötletet nagyon jónak tartom. Kitartást! Már az is sokat számít a kicsinek, hogy látod, hogy nehéz neki, komolyan veszed és keresed a megoldást.
2015. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!