Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen masszázs hatásos egy...

Milyen masszázs hatásos egy négy éves kisgyereknek, ah erős nyaki hypotoniával született?

Figyelt kérdés
A kislányom folyamatosan kapott mozgásfejlesztést (Dévény, TSMT, Ayres), de most éretlen az idegrendszere. Egyrészt alul motivált a mozgásban, másrészt éjszaka könnyen felébred és erősen sír, nehéz megvigasztalni.
2015. dec. 29. 03:07
 1/5 Duenna ***** válasza:
100%
Hát talán nem ilyen bugyuta fórumon kellene komoly orvosi tanácsot kérned, hanem orvos szakembertől. Vannak olyan oldalak, ahol gyermek szakorvosnak írhatsz, kérdést tehetsz fel, és megfelelő választ is kapsz.
2015. dec. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd vissza devenyre. Amugy a gekko jatszohazban felmerik, hogy mire van szuksege, ha nem akarsz orvoshoz menni vele.
2015. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dévény.
2015. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Akihez a fiamat hordtam Dévényre az felnőteket is masszírozott, vagyis általános gyógymasszőr. Szóval szerintem nyugodtan visszaviheted, szerintem tud segíteni a tiéd is.
2015. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves első válaszoló, milyen szakmai orvosi oldalakra gondoltál?
2016. jan. 1. 03:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!