Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Bennfoglalásra ismertek...

Bennfoglalásra ismertek valami jó versikét?

Figyelt kérdés

Tudnátok esetleg linket küldeni?

Szorzótáblára találtam sokat, de a bennfoglalásra nem.

A lányomnak sajnos nagyon nehéz a matek, már mindenfélét kipróbáltam, de nagyon nem megy.


2016. febr. 28. 20:41
 1/2 anonim válasza:

Hát nem tudok ilyesmi létezéséről. Ezt sajnos be kell vésni, sokat gyakorolva, esetleg a Te segítségeddel. Ha jól emlékszem kezdetben úgy szokták oktatni az osztást, hogy elvégzed a műveletet és ellenőrzöd visszaszorzással. Ezt a standard (1-100) osztásnál is lehet.

pl.: 14:2 = 7, mert 7*2 = 14 mechanikáját valahogy így lehet megtanulni. De mint írtam sok foglalkozás kell hozzá.

2016. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Százszor elmondom, de akkor sem megy. Figyelemzavaros amúgy. A szorzásra találtunk versikéket, kártyákkal, úgy látom, hogy az segít, de visszafelé nem megy. Lehet, hogy nekem kell kreatívnak lennem, és kitalálni rímeket

vagy visszanézem az egyes szorzóban milyen képek meg verssorok voltak.

2016. márc. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!