Segitség,8. kerület?

Figyelt kérdés

A 8.kerületi kálvária térre költöztem a testvéreimmel meg a szüleimmel 1 hónapja és az öcséimet akik 14-14-15 évesek a helyi utca gyerekek hülyitik,megszivatják őket.Az utca gyerekek kb 6-7en szoktak lenni,16-20 évesek lehetnek,van közülük állitólag olyan aki volt már börtönben.

Az öcséim elég nagy bajkeverők és könnyen belelehet vinni őket hülyeségbe,és nem tudom,hogy tudnám megóvni öket.

Én lány vagyok 17 éves.



2016. márc. 11. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Megóvni őket? A dzsumbuj közepén? Sehogy.
2016. márc. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megvédeni? Ez a szüleid dolga,hagyd ràjuk. Mikor talàlkoznak az utcagyerekekkel?
2016. márc. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

mi vesz ra egy ertelmes csaladanyat ket intelligens gyerekkel hogy arra a reszre koltozzon?

egyebkent a szuleidnek szolj errol nem egy gyereket ismerek aki ott kedte majd kesobb drogos lett, devians es javitoba kotott ki

2016. márc. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!