Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hol tudnak Budapesten túlhallá...

Hol tudnak Budapesten túlhallást bemérni, ahol nincs hosszú várakozási idő?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen témában Dr. Pataki László messze a legprofibb, én hozzá kérnék időpontot. Az Interlab-nál a várakozási idő sem lesz hosszú.

[link]

2016. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. okt. 15. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Veresegyházra kell menni.
2016. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pataki doktor nemrég meghalt sajnos.
2016. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó, jajj, ezt nem tudtam, szomorúan hallom. Mi vagy 5 éve jártunk hozzá egy ideig, elég komplex problémával és rengeteget segített, mind az emberi, mind a szakmai hozzáállása kivételes (volt). Nagyon sajnálom. Kedves kérdező, elnézésedet kérem, nem néztem ennek utána, automatikusan linkeltem, de ahogy elnézem már a honlap is új, nem értem miért dobta fel a régit.
2016. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 napra adtak a bethesdába időpontot és ott bemérték


kérdés hova tartozol mert csak úgy nem mehetsz

kell beutaló hozzá

2016. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Off: mi az a tùlhallàs?
2016. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:

A túlhallás egy jelleg, amikor az illető egyén nemcsak a normál emberi fül által hallható interrvallumot hallja, hanem azon túl is. Pl. sokkal alacsonyabb frekvenciát is meghall, vagy olyan hangok irritálhatják, amik mások észre sem vesznek.


Kérdező, amikor én gyerek voltam és nálam ilyet diagnosztizáltak, a területi kórházba kellett menni háziorvosi beutalóval. Szerintem ma is így kell, bár a várakozási idő lehet, hogy sok. Magánintézménynél előbb be lehet jutni.

2016. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!