Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi annak az oka, hogy az...

Mi annak az oka, hogy az úszópelenka száraz környezetben teljesen átázik, a normál pelenka pedig nem?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha megszivja magat a vízzel, utána már a pisi ugyanúgy kicsorogna belőle, mint amikor a gyerek szétpisil egy pelust. Logika 😀
2020. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Inkább fürdök baba pisis baba kakis vízben mint felnőtt kakisban 😁 de nyilván véletlen baleset bárkivel előfordulhat, viszont ha tudjuk hogy megy a baba hasa akkor amúgy sem visszük közösségbe.....
2020. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Az úszópelenkát be kéne tiltani, hisz a szobatisztaság kialakulását is akadályozza a gyereknél. Hisz ha nem tapasztalja a gyerek, hogy milyen jó dolog szabadon mozogni. Akkor elmarad a gyerekben a fejlődés iránti vágy és a strand utáni érdeklődése. A szülők azért tudják mikor esedékes körülbelül a kaki.
2020. nov. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%

Tudják mikor esedékes a kaki?? 😂😂😂 Látom te sem vagy szülő...de nem is baj,nem való ez neked.

Te szabadon vagy esetleg a vízben? Bugyiban nem? Az úszópelus sem kelt más érzést.

2020. nov. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%
13 biztos meztelen kisgyerekekre élvez. Majd rohangálhat pucéran itthon a kertben, ha erre vágyik, de közösségben nem.
2020. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Kezdő anyukaként gondoltam, felhasználom a nyáron megmaradt úszópelust, de nem gondoltam, hogy a pisit kiengedi, és a neten sem néztem utána.
2020. nov. 2. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!