Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 4 éves fiam csak bugyiba...

4 éves fiam csak bugyiba hajlandó kakilni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már a létező összes dolgot kipróbáltam, kedvesen, mérgesek stb...és nem hajlandó wc-re ülni, inkább visszatartja, napokig is.

Próbáltam kisebb ajándékokkal, ígértem neki, hogy megkapja a játékot, ami a szíve vágya.

Semmi nem használ.

Már teljesen el vagyok keseredve emiatt.


Pedig 3 éves kora előtt már szobatiszta volt.


2021. okt. 19. 21:26
 1/10 anonim válasza:
70%

Ajándék nem fog segíteni se semmilyen csel. Itt pszichológiai probléma lehet a háttérben, valamit jelezni akar vele feléd. Valami nem jó köztetek.


A másik ötletem ami még ilyesztőbb, talán valamilyen tényező miatt pszichopátiás tüneteket produkál. Lelkileg nagyon nem jó ott valami, menj pszichológushoz és derítsd ki mert tapasztalatból beszélek, hogy ennek nem lesz jó vége.


A többi részlet ment PM-be

2021. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem védőnővel próbálj beszélni róla, biztos tud rá mondani valamit, hogy mi ilyen esetben a jó megoldás.
2021. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezt már pszichológussal kell megbeszéld, ha ennyire semmi sem használ. Valami komoly gond lehet, és így mutatkozik.
2021. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer a bolond nagymamam azt mondta ha nem eszek levest akkor olyan kemeny lesz a k.kim, hogy el hasad a fenekem. Na en utana napokig nem mertem kakilni. Aztan el mondtam anyukamnak es ö meg nyugtatott, hogy ez badarsag.

Nem lehet, hogy ö is valamit hallott vagy latott a teveben vagy valakitöl?

2021. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Láttam már egy pár ilyet, kakihoz kapott pelust mikor oviból haza jött, maguktól egyszer csak elhagyták.
2021. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Javaslom a pelust. Nagyon sok ovis otthon pelusba kakil. Csak az anyukák nem mondják el senkinek.

Nálunk is abba ment kb 4.5 éves koráig. Utána szépen elhagyta a pelust, és ment wc-re.

2021. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%
Kaki visszatartása valóban mindig valami lelki problémát jelez. Nem akarja elengedni, hisz legalább ezt ő irányítja. Valami rossz dolog zajlik körülötte, amire ő nem lehet hatással, így hát talált valamit amire lehet. Válás, családon belüli erőszak, veszekedés, gyakori okok. Sajnos tapasztalatból mondom, több ilyen kisgyerekkel is találkoztam már, és előbb utóbb mindig kiderült az oka.
2021. okt. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Valami miatt stresszes lehet, ahogy màr ìrtàk előttem. De lehet, hogy csak nem kèsz mèg elengedni a kakit. Vagy koràbban wc-be/bilibe kakilt màr?

Ha èrzi mikor kakilnia kell, fèlrevinul, utàna szòl, akkor ez tulajdonkèppen szobatisztasàg. Ha nincs mièrt stresszelnie, akkor előbb-utóbb kinövi.

2021. okt. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Sok ilyen gyerek van. Nekik ez nem olyan egyszeru mint mi gondoljuk. Nem kell rogton pszichopatiat kiabalni. 😁 egyreszt eletkori sajatossag masreszt miert kell rogton a googliba osszeolvasott sok baromsaggal remisztegetni az anyukat?
2021. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél neki bugyi helyett menő fiús gatyákat! Hátha abba már nem akar majd belekakilni. Fiús mintával.
2021. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!